Teatralizuotas knygos pristatymas

Teatralizuotas knygos pristatymas

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su spaustuve „Druka” 2016 m. išleido knygą „Klaipėda – neužšąlantis kultūros uostas”. Ši knyga atskleidžia Klaipėdos kultūrinį potencialą. Tad š.m. sausio 26 d. 17 val. kviečiame visus dalyvauti šios knygos pristatyme, išgirsti, pamatyti, užuosti, pačiupinėti ir įvertinti, kas knygoje sudėta ir kiek dar netilpo į jos puslapius. Teatralizuotas knygos ir neužšąlančios kultūros pristatymas vyks Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9).

Klaipėdos kultūrą atstovaus: Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai, spaustuvė „Druka”, knygos teksto autorė Kristina Sadauskienė, knygos dizainerė Jūratė Bizauskienė, šiuolaikinio šokio teatras „PADI DAPI Fish”, Pantomimos teatras A, Klaipėdos lėlių teatras ir… Perduok visiems, kad neužšaltų ir sudalyvautų.

Kultūrinis gyvenimas Klaipėdoje yra ar nėra? Jei yra, tai jo, žinoma, vieniems per daug, o kitiems per mažai. O, jei nėra, tai kur dingo? Nes žmonės sako, kad kažkada seniai seniai tai tikrai buvo. 2017 m. Klaipėdai tapus Lietuvos kultūros sostine kiekvienam klaipėdiečiui iškilo grėsmė visai netyčia imti ir patekti į kokį nors kultūrinį vyksmą. Ar mes, klaipėdiečiai, tam pasirengę? Jei ne, tai kviečiame į kultūros pratybas.

Knyga pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia 2016 m. Klaipėdos knyga. Už populiariausią knygą kviečiame balsuoti bibliotekos padaliniuose bei internetu http://www.biblioteka.lt/lt/projektai/klaipedos-knyga/balsavimas.

DAUGIAU