Teatralizuotas muzikinis pasirodymas

Teatralizuotas muzikinis pasirodymas

Liepos 15 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale – bendruomenės namuose (Šlaito g. 10A) teatralizuotas muzikinis pasirodymas ,,Mano muzikinė istorija arba kai susitinka penki muzikos žanrai”. Dalyvauja: Sandra Viluckytė (vokalas), Martynas Razgus (saksofonas), Audrius Virbauskas (gitara ir vokalas), Julija Lukošiūtė (klavišiniai).

Kviečiame visus į teatralizuotą muzikinį pasirodymą, kuriame susipins net penki muzikos žanrai: liaudies muzika, džiazas, miuziklas, klasikinė muzika ir pop. Solistė, Liverpulio universiteto muzikos ir verslo studijų absolventė Sandra Viluckytė pasitelks vaidybinius ir muzikinius elementus tam, kad pristatytų savo kelio į muzikos pasaulį istoriją.

Renginyje taip pat pasirodys dar trys talentingi atlikėjai besiskinantys kelią į didžiąją sceną: nuo mažens fortepijonu grojanti Julija, be galo talentingas ir energingas saksofonistas Martynas ir populiariosios muzikos  gerbėjas Audrius. Šios keturios itin skirtingos asmenybės turi du panašumus – visi kilę iš Plungės ir taip pat iki ausų įsimylėję muziką.

„Pėdink į Girulius 2015″ renginiai

DAUGIAU