free Teatrinio koučingo sesija

Teatrinio koučingo sesija

“…Visas pasaulis vaidina…” – garsi Viljamo Šekspyro frazė, pasaulį apibūdinanti kaip teatrą, Didįjį Gyvenimo Teatrą. O juk šiame teatre dalyvaujame mes visi. Kiekvieną kartą, kai prabylam viešai. Kiekvieną kartą kai kalbam su mus supančia auditorija. Kalbėjimas. Kalbos menas. Retorika!

Gegužės 15 dieną kviečiame jus į lektoriaus, retorikos mokytojo, koučingo specialisto Donaldas Duškinas knygos “Retorika. Retoterapija” pristatymą.

Šis renginys – tai “Teatrinio koučingo sesija”, kurios tema Retorika – laisvų žmonių menas. Tai savimi pasitikinčių ir savimi tikinčių žmonių menas. Tai laisvų nuo baimių, kompleksų ir ribojančių įsitikinimų žmonių menas. Kai žmogus vidumi laisvas, kai jis pasitiki savimi, kai jis tiki savimi… tada žodžiai liejasi laisvai.

Žmogus vienintelis visoje gyvoje gamtoje turi kalbą. Jis gali kalbėti, sakyti įvairius žodžius, dėlioti juos vieną prie kito ir taip kurti fantastiškus sakinius. Taip atsiranda istorijos, taip atsiranda naujas pasaulis. O kai žmogus yra laisvas, jis gali kurti kalbos šedevrus. Ir tuomet jis bus išgirstas ir suprastas. Tuomet kiti norės jo klausytis ir būti šalia. Kai žmogus laisvas viduje, tada prasideda Menas. Menas kalbėti. Menas būti išgirstam ir suprastam. Tai ir yra Retorika. Retorika – laisvų žmonių menas.

Be to, retorika – tai įgūdis, kurį galima išlavinti. Ir kiekvienas, KIEKVIENAS tą gali padaryti.

Pristatymo metu autorius pristatys knygą ir visiškai naują (pasaulyje!) Retoterapijos metodą bei papasakos apie knygos atsiradimo istoriją. Kartu su renginio žiūrovais diskutuos, ieškos atsakymų į klausimus:

– Kaip vieną didžiausių žmonijos baimių (pasak statistikos baimę kalbėti viešai – glosofobiją turi apie 80 % žmonių) paversti mūsų Keliu į vidinę laisvę?
– Kaip, suvaldžius šią baimę, galima pažinti save. Kas tai yra sąmoningas kalbėjimas? Juk jau senovės graikai sakė: “…kalbėk, kol save pažinsi…”

Retorika ir naujas terminas RETOTERAPIJA – tai menas kalbant pažinti save. Kalbant atrasi save TIKRĄJĮ. Kalbant suteikti savo gyvenimui daugiau spalvų ir kokybės…
Kaip pasiekti vidinę laisvę? Ar kiekvienas tą gali? Tai yra įgimta ar įgyta? Ar tai yra duota? Jei duota, o aš to neturiu, gal iš viso neverta pradėti?.. Atsakymas paprastas: taip, tai yra duota. Be to, tai duota KIEKVIENAM!

____________________________________

Renginys nemokamas, jo metu bus fotografuojama.

DAUGIAU