Teatro improvizacijos mokymai. Pristatymas | Impro241

Teatro improvizacijos mokymai. Pristatymas | Impro241

Spalio 2 d. (trečiadienį), 19 val. laukiame visų susidomėjusių improvizacijos menu į PRISTATYMĄ, kurio metu sužinosite daugiau apie:
– MOKYMUS ĮMONĖMS
– IMPRO STUDIJAS (nauja grupė startuoja spalio 3 d. – registruokis [email protected] arba PM)

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, TAD NESNAUSK IR REGISTRUOKIS ČIA: bit.ly/ImproMokymai
http://bit.ly/ImproMokymai
___
Impro ekspertai, kurie parengė pristatymas:
Silvija Šumskienė
Silvija šiuo metu dėsto teatrinę improvizaciją ir teatro suvokimą LEU teatro ir kino pedagogikos studentams, yra LRT laidų redaktorė ir kūrybinės grupės narė, veda improvizacijos ir forumo teatro mokymus.
Skaitykite daugiau: http://bit.ly/2mhKmoF

Benas Rupeikis
Jau daugiau nei penkerius metus dirba kastingo režisieriumi ir kasdien padeda aktoriams atrasti vaidmens liniją pasitelkdamas improvizacijos metodus.

Eimantas Sakalauskas
Po studijų Lietuvoje patirties sėmėsi Institut National Supérieur des Arts du Spectacle, Briuselyje, bei École Internationale de Théâtre Jacques Lecoq, Paryžiuje. Šiuo metu jis veda neformalaus ugdymo mokymus.
___
MOKYMAI ĮMONĖMS
Tai adaptuoti mokymai įmonių kolektyvams jų pasirinktomis temomis. Būsimo seminaro dalyviai patys išsikelia aktualias temas ir uždavinius. Tuo tarpu mūsų komanda suformuoja mokymų eigą, kurių metu yra žaismingai ir novatoriškai nagrinėjamos komunikacinės verslo scenos realijos.
Galimos temos:
– Kūno kalba
– Komandos formavimas
– Spontaniškumas ir intuicija
– Statusai ir emocinės kaukės
– Kūrybiškas bendradarbiavimas ir komunikacinių problemų sprendimas.

Šie mokymai yra puikus verslo įrankių rinkinys, suteikiantis psichologinių pagrindų asmenims norintiems tobulėti verslo aplinkoje ir įgauti judrumo, atspatumo, greito mąstymo ir puikių kasdieninės komunikacijos žinių. Juk verslumas yra ne tik sistemingas planavimas, o ir improvizacijos aktas.

___
IMPRO STUDIJOS
Mūsų mokymo programa plačiai aprėpia improvizacijos meno ir su juo susijusių disciplinų spektrą, todėl studentas gauna galimybę tobulinti bet kokį meistriškumo lygį, kurio jis siekia. Taip pat studijos nariai dalyvauja viešuose pasirodymuose, kurių metu gali pasitikrinti savo gebėjimus tikroje scenoje priešais auditoriją.

Kiekvieno susitikimo metu siekiame atsikratyti baimės klysti, išgirsti ir priimti kitų pasiūlymus, išsisukti iš keblių situacijų.
Teatro improvizacijos studijos tikslas atskleisti žmoguje esantį kūrybinį potencialą. Išlaisvinti iš įsišaknijusių stereotipų, atsikratyti baimių, dienos metu susikaupusio streso, ir saugioje aplinkoje pasinerti į spontanišką kūrybą.
Improvizacijos įgūdžiai tai gyvenimo įgūdžiai, – nesvarbu kokia jūsų veikla, patirtis ar išsilavinimas – kiekvienas galime savo gyvenime naudotis impro įrankiais!

1 MĖN. mokymai (su galimybę prasitęsti iki 3 mėn.) – 60 Eur
3 MĖN. mokymai – 150 Eur

Registruokis jau dabar! El.p. [email protected] arba žinute feisbuke

DAUGIAU