TECHNO KULTAS

TECHNO KULTAS

Ar svajojate apie naktį, kurioje viešpatauja muzika? Galime užtikrinti – laukti liko jau nedaug. Gegužės 13 d., šeštadienį, SOUND TRAFFIK sukvies visus išsiilgusius kokybiško Techno skambesio! Neseniai vykusio ir didelio pasisekimo sulaukusio renginio TECHNO LEGENDOS tęsinys TECHNO KULTAS įrodys, kad muzikinė kultūra mieste gyva kaip niekada.

Muzikos mylėtojai dažnai skundžiasi, kad mieste nėra kur nueiti, nevyksta nieko naujo. SOUND TRAFFIK TECHNO skambesį kaskart atveža vis į naują vietą. TECHNO KULTO organizatoriai tikina, kad šį kartą pasirinkta renginio lokacija – pati tinkamiausia tokiai muzikai visame Vilniuje. Tai – naktinis klubas CULT, įsikūręs po žeme. Tad muzika sostinę sudrebins iš pat pagrindų!

Tai bus išskirtinis renginys ir pačiam CULT klubui. Pirmą kartą vienoje vietoje, per vieną naktį gros net penki užsieniečiai – klausytojų ausis lepins DJ iš Austrijos, Vengrijos ir Didžiosios Britanijos. Savo muzika dalinsis LITEXPO parodų rūmuose surengtame GRAND HALLOWEEN groję ir Lietuvos auditorijos dėmesio ir pripažinimo jau sulaukę RUIZ SIERA, JON CONNOR, DARMEC, kurie pastaruoju metu daug nuveikė ir ženkliai patobulėjo bei šiam renginiui žada atrinkti geriausius kūrinius; taip pat išgirsite įrašų kompanijos DRIVING FORCES RECORDINGS įkūrėją iš Austrijos SUTTER CANE bei maestro ANTHONY CASTALDO, kurie pultu pasidalins ir su SOUND TRAFFIK residentais RUBIN bei INGREDIENT.

Galima neabejoti, kad TECHNO KULTE bus daug ir geros muzikos. O kad renginys būtų dar įspūdingesnis, organizatoriai parūpins papildomo apšvietimo ir surengs tikrą LAZERIŲ SHOW.

SOUND TRAFFIK supranta, kad gerų pasirodymų visada būna per mažai, todėl lankytojams surengs net 10 valandų maratoną. Linksmybės truks nuo 22:00 iki 8:00 val. Nors… ką gali žinoti, gal ir ilgiau? Nepraleiskite progos apsilankyti, nes tai – vienas paskutiniųjų rimtų INDOOR renginių prieš prasidedant festivalių sezonui.

SOUND TRAFFIK Į Lietuvą jau yra pakvietę virš 60 pasaulinio žinomumo užsienio DJ\’ų, o ilgai neužmirštamuose renginiuose yra apsilankę virš 20.000 žmonių – buvo surinkti pilni LITEXPO parodų rūmai ir COMPENSA koncertų salė. Itin didelio populiarumo sulaukė jų organizuotas GRAND HALLOWEEN CARNIVAL. Tie, kas kartą sudalyvavo bent viename SOUND TRAFFIK renginyje, nekantriai laukia kitų muzikos bombų, stebinančių garso kiekiu, kokybe ir išskirtinai savitu „Progressive / Techno“ skambesiu, kuriam organizatoriai lieka ištikimi ir toliau.

Atlikėjų sarašas / LINEUP:

SUTTER CANE (AT. Austrija)
https://www.facebook.com/suttercaneofficial/?fref=ts
ANTHONY CASTALDO (UK. Didžioji Britanija)
https://www.facebook.com/anthonycastald … l/?fref=ts
RUIZ SIERRA (HU. Vengrija)
https://www.facebook.com/ruizsierraofficial/?fref=ts
JON CONNOR (UK. Didžioji Britanija)
https://www.facebook.com/jonconnnorofficial/?fref=ts
DARMEC (UK. Didžioji Britanija)
https://www.facebook.com/darmec.sounds/?fref=ts
RUBIN (LT. Lietuva)
https://www.facebook.com/darmec.sounds/ … =1&theater
INGREDIENT (LT. Lietuva)
https://www.facebook.com/Ingredient-273 … 7/?fref=ts

Daugiau informacijos: http://www.TECHNOKULTAS.lt
Išankstiniai bilietai: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/techno-kultas-214576/

DAUGIAU