Tėčio dieną kelionė laivu „Kaunas“ į Raudondvarį su teatralizuota ekskursija

Tėčio dieną kelionė laivu „Kaunas“ į Raudondvarį su teatralizuota ekskursija

Tėčio dienos proga Jus ir tėvelius kviečiame į turiningą ekskursiją laivu „Kaunas ” Nemuno ir Nevėžio upių vingiais į Raudondvarį, kur jūsų lauks intriguojantis susitikimas Raudondvario dvare su pačia grafiene Rozalija.

Išplauksime iš Kauno senamiesčio prieplaukos, esančios prie Vytauto bažnyčios. Kelionės metu atsivers visas senamiesčio grožis, Nemuno ir Neries santaka, Kauno rajono gyvenvietės, Nevėžio vingių kraštovaizdis. Nuo Raudondvario prieplaukos pėsčiomis miško takeliu nukeliausite į Raudondvario dvaro kompleksą, pastatytą XVII a. pradžios Lietuvos renesanse . Čia Jūsų lauks ir pasitiks pati grafienė. Grafienė Rozalija pavedžios po dvaro kompleksą, papasakos apie didingą dvaro praeitį, jo šeimininkus, pomėgius, pramogas bei kultūrinį to meto gyvenimą dvare. Po ekskursijos bus galima su grafienės palyda „Oranžerijos” dvariškoje aplinkoje paragauti kavos ir torto.

Taip pat dar galėsite patys savarankiškai aplankyti Raudondvario pilies muziejų.

Po įdomios ekskursijos ir pasivaikščiojimų sugrįšite į laivą ir plauksite atgal į Kauną. Raudondvaryje pasibūsite 2 val. Visos kelionės trukmė 5,5val.

Į bilieto kainą įskaičiuota kelionė pirmyn ir atgal laivu Kaunas ir susitikimas-ekskursija su grafiene Rozalija.

Jūsų patogumui galima įsigyti bilietą su įskaičiuotais užkandžiais. Į porciją įeina šiltas 1 kibinukas su mėsa + 1 kibinukas su daržovėmis +sultinio puodelis.

Papildoma informacija: šios kelionės nerekomenduojame rinktis žmonėms, turintiems širdies ligų, sunkiai vaikščiojantiems ar su neįgaliojo vežimėliu (nes nuo prieplaukos iki dvaro pėsčiomis reiks eiti miško taku į kaliuką ar aplinkeliu ).

Laivas Kaunas yra 1 denio, jame telpa 35 keleiviai, laivas pilnai uždengtas, nebaisus vėjas ir lietus. Langai atsidaro, yra atviras denis, WC ir rankoms praustuvė. Plaukimo metu galima vaikščioti po visą laivą.

Laivas stabilus, techniškai tvarkingas, atitinka visus LR ir ES saugios laivybos reikalavimus.

Neabejojame, kad kelionė paliks smagių įspūdžių bei gerų emocijų!

Lauksime Jūsų!

DAUGIAU