Tele Bim-Bam koncertas Šiauliuose

Tele Bim-Bam koncertas Šiauliuose

Tele Bim-Bam ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Geriausių dainų turas per Lietuvą!

Nesenstantis ir visų mylimas „Tele Bim-Bam” kolektyvas kartu su prestižiniu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (LVSO) rudenį leisis į nuotaikingą turą per Lietuvą. Kviečiame į nepaprastą Tele Bim-Bam kompanijos koncertą Šiauliuose! Turo koncertuose skambės geriausios, per daugiau nei du dešimtmečius sukauptos, „Tele Bim-Bam dainos.

Išskirtiniuose geriausių „Tele bim bam” dainų koncertuose scenoje pasirodys daugiau nei 60 atlikėjų ir muzikantų. N. Čereškevičienė sako iš daugiau nei 80 kolektyvo repertuaro kūrinių koncertui atrinkusi pačius žinomiausius. Taigi, artistai atliks tokius kūrinius kaip „Mamos suknelė”, „Pupa”, „Voras”, „Baltoji varnelė”, „Naktelės žiedai” ir kt.

„Norime, kad šie koncertai būtų šventė visai šeimai: tiek tiems, kurie su „Tele Bim-Bam” dainomis jau užaugo, tiek ir tiems, kurie jų klausosi dabar ir dar tik auga. Lai tai būna laikas, kai vaikai gali džiaugtis abiem tėveliais šalia ir jiems čia pat dovanoti gražiausias savo emocijas. Galiausiai, turbūt daugeliui vaikų šie koncertai taps pirmuoju kartu, kai jie scenoje mato simfoninį orkestrą,” – sako koncertinį turą organizuojančios bendrovės „SEVEN Live” vadovas Juras Vėželis.

Bilietai į koncertą Šiauliuose – JAU PREKYBOJE!

 

Bilietus į koncertą Šiauliuose GALITE ĮSIGYTI ČIA: Ticket Market

 

Bilietai į renginius, koncertus ir kitas pramogas – Ticket Market   

DAUGIAU