Terapinio judesio seminarai “Septynios formos”

Terapinio judesio seminarai “Septynios formos”

Kviečiame į terapinio judesio seminarus Vilniuje, kurių metu pristatomas ir naudojamas unikalus terapinio judesio metodas “Septynios formos”.

Metodas, sukurtas pasitelkiant psichologinio konsultavimo ir terapinio judesio patirtis, yra skirtas visiems, siekiantiems atrasti savo gyvenime daugiau psichologinio komforto ir laisvės. Net išbandžius metodą vieną kartą, galima patirti įspūdingą savo vidinio pasaulio atspindį ir pagerinti savijautą, o pakartotinis dalyvavimas gali paskatinti teigiamus pokyčius gyvenime.

Kiekvieno seminaro dalyvių skaičius: 5-15 žmonių. Amžius neribojamas, nereikia jokio išankstinio pasiruošimo ar judėjimo patirties. Judesio erdvėje galioja susitarimai, kurie padeda jaustis maksimaliai komfortiškai: judama užsimerkus, kad nebūtų blaškomas dėmesys ir nereikėtų nerimauti dėl to, kaip atrodote kitiems. Po judesio susitinkama rate, kur yra galimybė aptarti savo patirtis.

Judesys “Septynių formų” metu vyksta pagal specialiai atrinktą muziką, kuri paskatina ir pagilina vidinius išgyvenimus. Kiekvienas garso takelis buvo priderintas individualiai prie kiekvienos formos proceso taip, kad tai padėtų maksimaliai pasinerti į judesį ir save. Susitikime judesio kelionėje link geresnės savijautos ir laimingesnio gyvenimo!

Būtina išankstinė registracija: https://theramotus.lt
Vietų skaičius ribotas!
Vieno seminaro kaina: 25 EUR

Kviečiame registruotis į keletą seminarų skirtingomis datomis, nes kiekvieno iš jų metu patirtis yra unikali, gilinanti savęs pažinimą ir pozityvius pokyčius. Registruojantis į 2 ar daugiau seminarų iškart, taikomos nuolaidos:

2 datoms – 10.00% nuolaida!
3 datoms – 15.00% nuolaida!
4+ datoms – 20.00% nuolaida!

Seminarus veda: metodo “Septynios formos” autorė ir terapinio judesio studijos TheraMotus įkūrėja psichologė ir šokėja dr. Inga Truskauskaitė- Kunevičienė.

Seminarai vyksta Vilniuje: Didlaukio g. 55, 101 auditorija.

Daugiau informacijos: https://theramotus.lt

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 kovo 07 17:30 2019 kovo 13 17:30 2019 kovo 19 17:30 2019 kovo 27 17:30