Tėvų grupė (vaikų auklėjimo programa tėvams)

Tėvų grupė (vaikų auklėjimo programa tėvams)

Kviečiame mamas ir tėčius, auginančius vaikučius nuo 1 iki 6 metų, registruotis į TĖVŲ GRUPĘ!! Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa, pagrįsta individualiosios psichologijos autorių idėjomis (www.ipi.lt), praktiniai tėvystės įgūdžių lavinimo užsiėmimai, kurių metu kartu dirbsime grupėje: mokysimės naujų auklėjimo įgūdžių, diskutuosime, dalinsimės savo asmenine patirtimi, ieškosime atsakymų į iškilusius klausimus.

Tikriausiai daugumai iš jūsų pažįstamos šios situacij…os, kai vaikai iškrečia ką nors netikėto, o jūs išsimušate iš vėžių ir visos auklėjimo pastangos subyra į šipulius. Kai vaikas mieliau bendrauja su kompiuteriu ar telefonu, o ne su jumis, o ką jau kalbėti apie prisidėjimą prie bendrų namų ruošos darbų. Kai atrodo, kad vaikas visai nenori suprasti ar priešinasi geroms jūsų idėjoms ir akivaizdžioms pasekmėms ateityje.
Ši tėvų grupė kartą per savaitę susitiks 10 kartų (kiekvieno susitikimo trukmė – 2 val.)
Grupės metu nagrinėsime šias temas:
Priklausymo jausmas- mokysimės suprasti kada mūsų vaikai, o ir mes patys jaučiamės priklausantys šeimai. Kas mus jungia? Kas gi yra tas priklausymo jausmas ir kodėl jis toks svarbus?
Šeimos atmosfera – kuo svarbi šeimos atmosfera vaikui šeimoje? kaip atsiranda mūsų vertybės ir įsitikinimai? Kaip tie įsitikinimai veikia šeimoje?
Brolių – seserų santykiai – kaip vaikų eiliškumas šeimoje įtakoja jų įsitikinimus bei elgesį? Kodėl, atrodo, vienodai auklėjami vaikai vistiek tokie skirtingi?
Supratimas ir pokalbis šeimoje. Kaip kalbėti su vaikais, kad jie mus išgirstų ir kaip jų klausytis, kad jie prabiltų?
Tvarka ir taisyklės šeimoje – kam reikalingos taisyklės? Ir koks gi tas auklėjimo stilius yra geriausias?
Apdovanojimai ir bausmės – ar yra alternatyvos?
Netinkami vaiko elgesio tikslai – mokysimės tuos tikslus atpažinti.
Padrąsinimas – Kuo ypatingas yra padrąsinimas ir kuo jis skiriasi nuo pagyrimų?

Pirmasis susitikimas numatytas vasario 4 d. 18 val. Vaikų ugdymo ir laisvalaikio studijoje “Mažieji stebuklai, adresu I. Šimulionio 5, Vilniuje.
Grupės vadovė: Nerilė Norkūnė – dviejų vaikų mama, individualiosios psichologijos konsultantė.

Viso kurso kaina 90 eur. (10 susitikimų)
Daugiau informacijos el paštu: [email protected]
Tel. pasiteiravimui 8698 22309

DAUGIAU