The Ball & Chain | Šventinis pasimatymas

The Ball & Chain | Šventinis pasimatymas

Vienas žymiausių muzikinių duetų Lietuvoje – „The Ball & Chain“ – šventiniu laikotarpiu koncertuos pirmą ir paskutinį kartą šiemet. Gruodžio 11 dieną jiedu pasirodys restorane „Neringa“, kur kiekvienam žmogaus pojūčiui sukurs tikrą šventę.
Skelbiamas tik vienas koncertinis vakaras, kurį klausytojai yra kviečiami suderinti su šventine vakariene legendiniame ir istorijomis apipintame restorane.
Retai kartu koncertuojantis duetas dabar tai daro tik ypatingomis progomis ir pagaliau po ilgesnės pertraukos jiems patiems bus didelė šventė vėl pasirodyti ant vienos scenos kartu.
Muzikantai, mylimieji ir šeima už scenos – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – nuo pat pradžių kaip muzikinis duetas išsiskyrė sugebėjimu pasijuokti iš vedybinio gyvenimo kuriozų, taip pat nuo kėdžių pakelti pačio įvairiausio amžiaus žmones ir įkvėpti besąlyginei meilei.
Jausminga porelė žada vakarą, kurio nesinorės pamiršti. Jiedu kartu su klausytojais linguos tarp puikių baladžių, aistringų meilės dainų ir, neabejotinai, hitų skirtų šokiams.
Elegancija yra dar vienas elementas, kurį kruopščiai puoselėja „The Ball & Chain“, tad vakaro metu yra laukiami pasitempę svečiai, kurie padės sukurti galingą šventinę atmosferą.
Erica ir Jurgis atliks mėgstamus ir gerai visiems žinomus koverius („Tu ateik į pasimatymą“, „Gera“), savo kūrybos hitus („Baby Baby Burning“, „Are You Really Sorry Dear“, „Tearing Up The Dancefloor“, „Machine Gun“, „When We Split Up“ ir daugelį kitų kūrinių.
„The Ball & Chain“ šventinio pasimatymo metu kiekvienas galės grįžti laike atgal į ketvirtąjį-penktąjį dešimtmečius, kai vakarienės šokiai buvo itin populiarūs ir smagūs.

Bilietų kiekis labai ribotas – visos vietos sėdimos, prie staliukų. Įsigyk dabar. Kruopščiai ir susiplanuok ir linksmų Šv. Kalėdų!

DAUGIAU