The Kolors  / European Tour 2024/25

The Kolors / European Tour 2024/25

Superhito „Italodisco“ autoriai „The Kolors“ surengs solinį koncertą Vilniuje

Italų poproko sensacija „The Kolors“ 2025 m. balandžio 5 d. surengs savo solinį koncertą Vilniuje. Superhito „Italodisco“ autorių pasirodymas, vyksiantis koncertų salėje „Compensa“ – jų pirmojo europinio koncertinio turo dalis.

Savo gerbėjus „The Kolors“ žada pradžiuginti ne tik vienu populiariausių praėjusių metų užsienio atlikėjų hitu „Italodisco“, karaliavusiu Lietuvos radijo stočių topuose bei muzikos klausymosi platformose. Publika galės pasimėgauti ir naujausiu grupės kūriniu „Un Ragazzo Una Ragazza“, „Everytime“, „Frida (mai, mai, mai)“, „Pensare male“ bei kitais hitais iš visų 3 studijinių „The Kolors“ albumų. Prekyba bilietais į Vilniuje vyksiantį „The Kolors“ koncertą Bilietai.lt platformoje prasidės balandžio 26 d., penktadienį, 10 val. 

Grupė „The Kolors“, kurią sudaro vokalistas bei gitaristas Antonio „Stash“ Fiordispino, būgnininkas Alex Fiordispino ir bosistas Dario Iaculli, susikūrė dar 2009-aisiais. Iš pradžių tobulinę savo įgūdžius grodami Milano klubuose, netrukus vaikinai jau apšildė tokius atlikėjus kaip Paolo Nutini, „Hurts“ ir „Gossip“. Pamažu skindamiesi kelią į muzikos pasaulį, 2014-aisiais „The Kolors“ patraukė prodiuserių Vichy Lombardo, Elio ir Rocco Tanica dėmesį ir su jų pagalba išleido savo debiutinį albumą „I Want“ ir singlą „I Don’t Give a Funk“.

Rimtesnis proveržis grupės karjeroje įvyko 2015 m., kai „The Kolors“ tapo svarbiausio Italijos televizinio talentų šou „Amici“ nugalėtojais, o singlas „Everytime“ iš jų antrojo albumo „Out“ net 12 savaičių išsilaikė pirmojoje Italijos muzikos topų vietoje ir tapo penkiskart platininiu. Vėliau sekė albumas „You“ (2017), debiutas 2018-ųjų San Remo festivalyje, kur „The Kolors“ pristatė savo pirmąją tik italų kalba atliekamą dainą „Frida (mai mai mai)“, platininiai singlai „Pensare male“ su Elodie (2019) ir „Cabriolet Panorama“ (2021).  

Iki šiol sėkmingiausiais metais grupei „The Kolors“ tapo 2023-ieji: jų singlas „Italodisco“ užkariavo radijo stočių eterį ne vienoje Europos šalyje, tapo platininiu ne tik Italijoje, karaliavo muzikos klausymosi platformose (220 milijonų perklausų) ir buvo vienu daugiausiai kartų ieškotų kūrinių „Shazam“ platformoje.

2024 m. vasario mėn. išleista naujausia „The Kolors“ daina „Un Ragazzo Una Ragazza“ pratęsė grupės pergalių seriją ir netruko pasiekti platininį statusą. Nėra abejonių – su tokiu įspūdingu muzikiniu „The Kolors“ bagažu 2025 m. balandžio 5 d. Vilniuje publikos lauks įspūdingas, itališko temperamento, puikios muzikos ir geros nuotaikos kupinas vakaras!

 

„Italodisco“ (live): https://www.youtube.com/watch?v=l-bhLHnrPR4

„Uno Ragazzo Una Ragazza“: https://www.youtube.com/watch?v=L6c_NhXeGYo

 

1

DAUGIAU