“The Perfect Pill” albumo pristatymas

“The Perfect Pill” albumo pristatymas

Durys: 19:00
Koncerto pradžia: 20:30
Stilius: rock/ electronic
Bilieto kaina: 15lt. Bilietus platina TIKETA

——————

The Perfect Pill (anksčiau žinomi kaip IR) didžiuojasi tuo, kad kiekviena jų nata kiekvienoje dainoje, albume ir koncerte yra tobula inkarnacija ir mišinys grynų ir stiprių emocijų, kurias jie jaučia. Jų tikslas – kad klausytojas patirtų tai kartu su jais per tikslius bei įmantrius muzikos manevrus ir posūkius tobulai suderanti ir atliekami, suteikiantis kuo didesnį malonumą klausytojams.

Perpindami roką ir žaisdami “flirtuodami” su elektronine muzika ir kitais muzikos žanrais, atlikėjai sugeba visa tai, būdami duetu. Gitaristas/vokalistas groja per stereo 2.1 garso įrangą, kurią sudaro ‘kubai’ ir efektai bei ‘low end’ (žemo registro) boso garsais, kurie suteikia visas galimybes kurti erdvius nuostabius garsus. O būgnininkas, taip pat valdantis pedalus, elektroninius būgno garsus, klavišinius ir efektus, suteikia ritmo ir pulso pagrindą, kuris pastato viską į savo vietas. Prie jų prisideda garsistas, kuris[manipuliuoja gyvą garsą ir garso efektus] dirba su garso efektais kartu su vokalistu. Viskas sujungiama į vieną galingą pasirodymą, pripildytą stiprių ‘live’ vaizdo efektų, scenografijos bei apšvietimo.

——————–

Staliukų rezervacija:
Telefonais: (8-5)2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama. Laikoma iki 20:00

DAUGIAU