THE PERFECT PILL naujo klipo pristatymo koncertas

THE PERFECT PILL naujo klipo pristatymo koncertas

DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 20:30
STILIUS: rock/ electronic
BILIETO KAINA: 15 LT / su LSP 10 LT. Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 klubo kasoje.

——————

„The Perfect Pill” grįžta su nauju klipu ir mini-turu po Lietuvą

Dvigubą EP albumą „The Wake and The Wolf” 2013 metų pavasarį išleidę, vasarą Lietuvos ir užsienio festivaliuose jį pristatę, „The Perfect Pill” grįžta su naujienomis! Grupė koncertuose Kaune, Panevėžyje ir Vilniuje pristatys savo naują profesionalų klipą dainai „Tomorrow”.

„Šį klipą mes filmavome vasarą Latvijoje, netoli Rygos. Jį režisavo ir nufilmavo mūsų geras bičiulis bei kolega Aivars Vaišļa. Pats būdamas ne tik audiovizualinio meno atstovas bet ir muzikantas, jis puikiai pajuto mūsų grupės energetiką, vaizdo klipo viziją.” – teigia Germanas Skoris.

Anot Josh McClung koncertuose Kaune, Panevėžyje, Vilniuje gerbėjai galės išvysti ne tik naują vaizdo klipą, bet ir atnaujintas vizualizacijas bei specialiai kuriamą scenografiją. “Gerbėjai taip pat turės galimybę išgirsti gyvai atliekamas dainas iš naujausio mūsų EP, kurių festivalių metu, dėl laiko trukmės pagroti negalėdavome.”

The Perfect Pill (anksčiau žinomi kaip IR) didžiuojasi tuo, kad kiekviena jų nata kiekvienoje dainoje, albume ir koncerte yra tobula inkarnacija ir mišinys grynų ir stiprių emocijų, kurias jie jaučia. Jų tikslas – kad klausytojas patirtų tai kartu su jais per tikslius bei įmantrius muzikos manevrus ir posūkius tobulai suderanti ir atliekami, suteikiantis kuo didesnį malonumą klausytojams.

Perpindami roką ir žaisdami “flirtuodami” su elektronine muzika ir kitais muzikos žanrais, atlikėjai sugeba visa tai, būdami duetu. Gitaristas/vokalistas groja per stereo 2.1 garso įrangą, kurią sudaro ‘kubai’ ir efektai bei ‘low end’ (žemo registro) boso garsais, kurie suteikia visas galimybes kurti erdvius nuostabius garsus. O būgnininkas, taip pat valdantis pedalus, elektroninius būgno garsus, klavišinius ir efektus, suteikia ritmo ir pulso pagrindą, kuris pastato viską į savo vietas. Prie jų prisideda garsistas, kuris[manipuliuoja gyvą garsą ir garso efektus] dirba su garso efektais kartu su vokalistu. Viskas sujungiama į vieną galingą pasirodymą, pripildytą stiprių ‘live’ vaizdo efektų, scenografijos bei apšvietimo.

——————–

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: (8-5)2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama. Laikoma iki 20:00

DAUGIAU