The Whitney Houston Show | Šiauliai

The Whitney Houston Show | Šiauliai

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!  

*** 

Gyvo garso koncertas – „The Greatest Love of All – The Whitney Houston Show”

Pasaulinės šlovės ir pripažinimo sulaukęs projektas „The Greastest Love of All – The Whitney Houston Show” atvyksta į Lietuvą. Po sėkmingų gastrolių Australijoje, Naujoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje – šis unikalus projektas pagaliau pasiekė ir Europą!

Vokietija, Danija, Šveicarija, Norvegija ir Lietuva – tai šalys, kurioms pirmoms bus suteikta unikali galimybė pamatyti „The Whitney Houston Show”, kadangi šios šalys yra įtrauktos į 2016 metų turą po Europą. Bilietai į pasirodymus išgraibstomi likus keliems mėnesiams iki pasirodymo dienos.

Jau šių metų lapkričio Šiaulių arenoje bus surengtas „The Whitney Houston Show”  pasirodymas.

Gyvo garso koncertą atliks kvapą gniaužiančio vokalo savininkė Belinda Davids su grupe. Įspūdingas 4 oktavų balso deapazonas ir stulbinančiai panašus balsas į visų laikų geriausią daininkę Whitney Houston, leis pasinerti ir mėgautis nepakartojamu „The Whitney Houston Show” pasirodymu.

Koncerto metu išgirsite virš 20 geriausių Whitney Houston dainų, įskaitant: „I will always love you”, „I wanna dance with somebody”, „I‘m every woman” ir kitas populiariausias dainas.

Kostiumai, apšvietimas, gyvo garso grupė, šokėjai  ir specialieji efektai – tai maža dalis to kas laukia koncerto žiūrovų. Visi liks maloniai nustebinti auksinio balso savininkės Belinda Davids pasirodymu. Ne vieną kartą atlikėjai yra tekę atlikti Whitney Houston kūrinius akapela, kad žiūrovai galėtų įsitikinti, jog visi kūriniai yra atliekami gyvai.    

 

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!  

*** 

DAUGIAU