THEODOR BASTARD, SPANXTI, Kamilė ir Mantas

THEODOR BASTARD, SPANXTI, Kamilė ir Mantas

Birželio 9 d. 20 val. Didžiojoje salėje į pasimatymą jus kviečia įvairialypė grupė iš Rusijos THEODOR BASTARD. Šios grupės istorija siekia XX a. dešimto dešimtmečio pabaigą, o jos kuriama muzika apima world, darkwave ir trip-hopo žanrus. Skiriamasis grupės ženklas – savitas Janos Vevos balsas ir nepriekaištingas Fiodoro Svoločiaus kuriamas skambesys. Šiuo metu THEODOR BASTARD studijoje įrašinėja naują albumą, kuris, kaip teigiama, radikaliai skirsis nuo visų ankstesnių grupės įrašų, o koncerto metu bus galima išgirsti ir naujų dainų..

Šią grupę apšildys gerai žinoma post folkloro grupė iš Lietuvos SPANXTI. Pradėjęs kūrybos kelią kaip etnoroko grupė šis profesionalių muzikantų projektas pamažu krypo link kitokio etninės savasties suvokimo. Postfolklorines lietuvių liaudies dainų interpretacijas keitė originalūs elektroniniai melodijų pasažai, praturtinti tradicinių instrumentų skambesio, o pagrindiniu kūrybos varikliu tapo archaiški mitiniai tekstai.

Šią dieną pasirodys ir mažai publikai pažįstami, tačiau labai perspektyvūs menininkai – Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas. Senasis folkloras su savo užkalbėjimais, raudomis atgimsta jų akustiniuose eksperimentuose ir poetiniuose ieškojimuose. Puikus ir išradingas Manto gitaros valdymas kartu su Kamilės balsu sukuria kažką unikalaus ir nepakartojamo, netelpančio į bendrai suvokiamos muzikos rėmus.

Gera žinia festivalio Mėnuo Juodaragis ištikimiems draugams. Visiems, nešiojintiems MJR apyrankę bei nekantriai laukiantiems 14-tojo festivalio, bilietai į šiuos koncertus kainuos tik po 20 litų…

Nepamiršk – vsara prasideda su gera muzika!..

Theodor Bastard koncertas vyks birželio 9 d. menų laboratorijoje-klube „Propaganda“, V. M. Putino g. 5, Vilniuje. Renginio pradžia 20.00 val., durys 19.00 val. Kaina 25 Lt. (su MJR apyranke 20 Lt.)

DAUGIAU