Theta gydomoji meditacija – Gyvenimas yra tai, kuo tu tiki..

Theta gydomoji meditacija – Gyvenimas yra tai, kuo tu tiki..

„Theta gydymas geriausiai apibūdinamas kaip stebuklas,
kurį savo gyvenime gali pasiekti visi”
(Vianna Stibol)

Theta gydomoji meditacija – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame bei DNR lygmenyje. Ši meditacija – tai praktinis kvantinės fizikos pritaikymas.

Theta gydymas (Theta Healing) – tai viena iš efektyviausių gydančių dvasinių praktikų.
Theta gydomosios meditacijos metu žmogaus smegenys funkcinuoja theta bangomis.

Mokslininkai atrado , kad theta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, gerina proto aiškumą ir kūrybinį mąstymą, nuotaiką, momentinio išgyjimo galimybes.

Šioje būsenoje galime tiesiogiai dirbti su Aukščiosios Šviesos Šaltiniu, Visata, Dievu ar Viso Kas Yra Kūrėju, vykdyti galingus gydymus, momentaliai transformuoti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumas, glūdinčias mūsų pasąmonėje.

Būdami Theta smegenų bangose, mes galime pakeisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Kaip veikia Theta Gydokoji meditacija?
Meditacijos metu yra sąmoningai keičiamas smegenų spinduliuojamas dažnis ir amplitudė. Taip įeinama į “aktyvaus intelekto” būseną, kurios metu yra translioujama ketinimų formulė, stebima “smegenyse” vykstančios spontaniškos transformacijos
(jas vykdo Viso Kas Yra Kūrejas). Pasikeitimai vyksta visuose keturiuose įsitikinimų lygiuose ir DNR .

Theta Gydomoji meditacija – tai tarsi tabletė, kurią išgėrus žmogus pasveiksta. Jei žmoguje yra susikaupę daug neigiamų emocijų (pykčio, kitų kaltinimo, baimės, kaltės jausmo, nenoro prisiimti atsakomybę, vengimo keistis, aukos pozicija ir t.t.), pasveikimas gali būti užblokuotas .
Jeigu mes nesipriešiname išgijimui, neblokuojame jo savo įsitikinimais, neigiamomis programomis, tada įmanomas momentinis išgijimas – per kelias sekundes.

Valymas nuo blokuojančių energijų, giluminių blokuojančių programų yra daromas atliekant tam tikrą procesą, kuris vadinasi “kasimu”. Meditacijos vadovas užduoda klausimą po klausimo, kol prieina iki pagrindinės šakninės prieažasties, sukūrusios kliento ligą ar kitą bėdą. Taigi, Theta išgijimas – tai darbas su savimi, savo savybių, charakterio keitimas. Kiekvieno seanco metu dirbant su savimi, mes turime TĄ išgijimo galimybę, kuriai esame pasiruošę.
Theta Gydomoji meditacija – tai ne tik fizinio kūno gydymas, bet ir harmoningų santykių kūrimas, finansinių problemų sprendimas, savo antrosios puselės suradimas ir t.t. Tai nesibaigiantis žmogaus keitimasis ir tobulėjimas, vedantis mus į harmoniją su Kūrėju.

Theta Gydomosios meditacijos metu yra sąmoningai keičiamas smegenų spinduliuojamas dažnis ir amplitudė. Taip įeinama į “aktyvaus intelekto” būseną, kurios metu yra translioujama ketinimų formulė, stebima “smegenyse” vykstančios spontaniškos transformacijos (jas vykdo Viso Kas Yra Kūrejas).
Pasikeitimai vyksta visuose keturiuose įsitikinimų lygiuose ir DNR .
Meditacijos metu išmokstama siųsti besąlyginę meilę iš kūrėjo esmės, bendrai gydyti save ir kitus šia meile, pasitikrinti programas ir kt.

Prieš meditaciją ir jos metu pageidautina šalia turėti stiklinę vandens.
Prieš pradedant Theta Gydymąją meditaciją reikia suformuluoti sau tą problemą, kurią norima išspręsti pirmiausia.
Tai gali būti bet kokio lygio problema – fizinio, sielos, proto (pvz.: sveikata, gyvenimo situacija, darbas, santykiai).
O gal yra norų ar tikslų, kuriuos norima gyvenime pasiekti?

Meditacijos metu jūs sėdėsite (gulėsite) užsimerkę ir atsipalaidavę.
Pageidautina, kad jums niekas netrukdytų…

Meditaciją veda Ema (Ratikala dasi) – virš 10metų įvairiausių dvasinių praktikų pas įvairius mokytojus (kundalini joga, reiki gydymas, sąmoningas kvėpavimas, joga nidra, šamaniškas gydymas/ kelionės bei kt) , virš 7 metų bhakti joga Indijoje Šri Kešavdži Gaudija vaišnavų vienuolyne pas dvasinius mokytojus kaip Šrila Bhaktivedanta Narayana Gosvami, Šrimad Premananda Prabhudži, Šri Prem Prayojan ir kt.

Vietų skaičius ribotas.
Būtina išankstinė registracija tel.: 864577722 (Simona), 8 686 49841 (Daiva).
Labai prašome visų, kurie apsisprendę dalyvauti,
susisiekti asmeniškai ir užsiregistruoti.
LAUKIAMAS KIEKVIENAS JŪSŲ!

Vieta: Tuskulėnų g. 3-72, Vilnius
Pastaba: susirinkus didesnei grupei, vieta gali keistis – Lukšio g. 16
(Šiaurės miestelis), Vilnius.

DAUGIAU