TIK 20 EUR PRADINIS ĮNAŠAS UŽ TAIP PASIILGTAS ATOSTOGAS TURKIJOJE!

TIK 20 EUR PRADINIS ĮNAŠAS UŽ TAIP PASIILGTAS ATOSTOGAS TURKIJOJE!

SVARBU:

Tai tik Jūsų kelionės pradinis įnašas! Įsigijus 20 EUR pradinio įnašo kuponą, būtinai susisiekite su šios kelionės  organizatoriais „Tiketa Tour“ ([email protected]  arba tel.: +370 5 207 80 70) dėl tolimesnės kelionės rezervacijos ir apmokėjimo eigos. Galutinis likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki kelionės pradžios.

Prieš mokėdami – susipažinkite su turizmo paslaugų teikimo sutartimi ČIA

Pasiilgusiems kelionių ir saulėtų dienų! 7n. atostogos Turkijoje DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA 5* viešbutyje su „ultra viskas įskaičiuota.

Aprašymas:

Pasiilgote kelionių, saulės ir atsipalaidavimo? Ne bėda, Turkija visada puiki išeitis! Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ paruošė jums puikias 7n. atostogas moderniame ir jaukiame viešbutyje šalia Sidė kurortinio miestelio. Sidė – Turkijos miestas Viduržemio jūros pakrantėje. Tai gyvybingas kurortas pilnas barų, kavinių, parduotuvių. Taip pat miestas alsuoja antikinės Romos palikimu. Čia pamatysite miesto akvedukus, miesto sienos likučius, Apolono ir Atėnės šventyklos likučius.

Tai geras pasirinkimas šeimų ir porų poilsiui!

Atostogų datos:

Data: 2021.04.29 -> Kaina: 532 EUR/asm.

Data: 2021.05.20 -> Kaina: 563 EUR/asm.

Data: 2021.06.10 -> Kaina: 621 EUR/asm.

Nurodytos kainos galioja apgyvendinimui 2 asmenims Standart river side tipo numeryje. Norint įsigyti kelionę vienam asmeniui numeryje ar daugiau nei 2 asmenims numeryje, prašome kreiptis [email protected] arba tel.: +370 5 207 80 70

Domina kiti pasiūlymai? Kreipkitės, [email protected]

Pasirinkus šias atostogas viešbutyje DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA 5* Jūsų laukia:

· Modernus ir jaukus 5* viešbutis, puikiai tinkantis poroms ir šeimoms;

· Jūsų laukia gausus patiekalų pasirinkimas. Viešbučio teritorijoje yra pagrindinis restoranas, 2 a la carte restoranai (reikalingas išankstinė rezervacija), 9 barai;

· Viešbučio teritorijoje jūs taip pat rasite baseiną su vandens kalneliais (yra skėčiai, gultai), SPA centrą (už papildomą mokestį), parduotuves (už papildomą mokestį), grožio saloną (už papildomą mokestį). Aktyviems poilsiautojams- stalo tenisas, smiginis, paplūdimio tinklinis, aerobika, vandens sportas (už papildomą mokestį). Mažiesiems poilsiautojms yra baseinas, vaikų klubas, žaidimų aikštelė. Periodiškai viešbutis organizuoja pramoginius renginius ir diskotekas vaikams ir suagusiems.

· Šviesiuose viešbučio numeriuose rasite oro kondicionierių, balkoną, dušą, plaukų džiovintuvą, šlepetes, seifą (už papildomą mokestį), mini barą, belaidį internetą.

Viešbučio vieta: ~70 km iki Antalijos oro uosto, ~7 km iki Sidės kurorto centro, ~250 m iki smėlio ir žvyro paplūdimio.

Į atostogų kainą įskaičiuota:

· Skrydis Vilnius – Antalija – Vilnius;

· Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;

· 20 kg registruojamas bagažas ir 5 kg rankinis bagažas;

· Visi privalomi oro uosto ir keleivių mokesčiai;

· 7 n. apgyvendinimas viešbučio kambaryje su „ultra viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu.

Į atostogų kainą neįskaičiuota:

· Sveikatos draudimas

· Ekskursijos

Pastabos:

· Būtina išsankstinė registracija ([email protected] arba tel.: +370 5 207 80 70)

· Įsigijusiems kuponą galioja turizmo paslaugų teikimo sutartis. https://tiketatour.lt/naudinga-informacija/paslaugu-teikimo-sutartis

· Kelionei reikalingas PASAS (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius po kelionės grįžimo).

DAUGIAU