TIME LEADERS vasaros šokių stovykla

TIME LEADERS vasaros šokių stovykla

Nežinai, ką veikti savaitgalį? Ieškai aktyvios, smagios veiklos? Nori išmokti šokti? Ieškai naujų draugų?
*************************************************
Registruokis į 2012 m. liepos 27-29 dienomis vyksiančią “TIME LEADERS VASAROS ŠOKIŲ STOVYKLĄ DRUSKININKUOSE”!

Stovyklos programoje – ZUMBA, šokių pamokos poroms ir po vieną ir, žinoma, naujiena – profesionalų patarimai, kaip pasirinkti tinkamą avalynę šokių pamokoms bei kaip teisingai sportuoti.

Stovykloje profesionalūs sportinių šokių šokėjai bei treneriai Karina Jeremian ir Vytautas Mackonis ves užsiėmimus. UAB “Puantas” direktorius Kęstutis Vaitiekus bei Vaidas Arvasevičius, licencijuotas sporto treneris bei kovos meno Jeet kune do mokytojas, dalinsis savo žiniomis, patarimais.

Dėmesio! Kiekvienas norintis gali užsiregistruoti ir į individualią (PRO/AM) pamoką su profesionaliu šokių treneriu ar trenere. Į šias pamokas būtina išankstinė registracija! Individuali pamoka kainuoja papildomai.

************************************************
Stovyklos dalyviai gyvens trjų žvaigždučių viešbutyje “Pušynas”, įsikūrusiame pačiame Druskininkų centre, dviviečiuose kambariuose. Viešbutis kiekvienam stovyklos dalyviui suteikia 10% nuolaidą viešbučio SPA centro paslaugoms.

************************************************

STOVYKLOS KAINA* IR NUOLAIDOS
• 472 Lt./ asmeniui (2 d.) arba 386 Lt./ asmeniui (1 d.);
• 745 Lt./ porai (2 d.) arba 592 Lt./ porai (1 d.).

Apsistojote kitame viešbutyje, bet norite dalyvauti stovyklos programoje. Programos kaina: 192 Lt./ asmeniui (1 d.). PS. Infrastruktūros mokestis bei maitinimas į kainą neįskaičiuotas.

Užsiregistravusiems ir apmokėjusiems už stovyklą iki:
• 2012 m. birželio 24 d. taikoma 15% nuolaida.
• 2012 m. liepos 8 d. taikoma 5% nuolaida.

Registracijos į stovyklą pabaiga: 2012 m. liepos 22 d. Vietų skaičius ribotas!


*į stovyklos kainą įskaičiuotas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė šeštadienį bei pusryčiai ir pietūs sekmadienį), šokių pamokos, ZUMBA, kt. užsiėmimai, taip pat infrastruktūros mokestis bei 1 val. per parą apsilankymas garinės pirties ir sūkurinės pirties komplekse SPA centre (būtina išankstinė registracija).

***
Daugiau informacijos apie stovyklą www.timeleaders.lt ir registracija – telefonu (5) 210 8716 arba el. paštu: lina@timeleaders.lt

************************************************

Stovyklos organizatorius: TIME LEADERS

Stovyklos partneriai: viešbutis “Pušynas”, radijo stotis “Laisvoji banga”, šokio reikmenų parduotuvė “Puantas”, “Druskininkų Rasa” bei gyvenimo būdo portalas šeimoms eitne.lt

PRELIMINARI STOVYKLOS PROGRAMA
Šeštadienis (liepos 28 d.) – stovyklą pradedame 11:30 val. pokalbiu apie šokių avalynę su UAB „Puantas” vadovu Kęstučiu Vaitiekum. Sužinosite, kokie bateliai tinkamiausi skirtingų stilių šokio pamokoms, kokie siuvamų pagal individualų užsakymą batelių privalumai ir trūkumai… Be to, trumpai susipažinsime su Lotynų Amerikos šokių pagrindais, o tada stačia galva pasinersime į šokių sūkurį – šoksime ir poromis, ir po vieną. Profesionalių sportinių šokių trenerių padedami išmoksime unikalias šokio kompozicijas. Šeštadienio programą vainikuos energingasis ZUMBA užsiėmimas.
Be abejo, pertraukose tarp užsiėmimų pietūs ir vakarienė viešbučio restorane.

Sekmadienis (liepos 29 d.) – “Labas rytas” ištarsime vieni kitiems 8 valandą, trumpai pasimankštinę, o gal ir ne :)… keliausime pusryčiauti. Ir vėl šoksime, šoksime ir dar kartą šoksime – ir poromis, ir po vieną. Sekmadienį mūsų lauks licencijuoto sporto trenerio Vaido Arvasevičiaus patarimai, kaip išvengti raumenų skausmo po intensyvios treniruotės, ką gerti ar valgyti prieš ar po treniruotės, ir, žinoma, ZUMBA. O 16:00 val. paskelbsime iškilmingą stovyklos uždarymą ir papietavę viešbučio restorane keliausime namolio…

DAUGIAU