Tradicinis Kauno dviračių maratonas

Tradicinis Kauno dviračių maratonas

Kasmet vis daugiau dalyvių sulaukiantis Kauno dviračių maratonas šiemet tęsis dvi dienas. Pirmieji savo jėgas trasoje išbandys mažiausi šios sporto šakos gerbėjai – vaikai.
Kaune, sparčiau nei bet kuriame kitame Lietuvos mieste, gausėjančios dviratininkų gretos – akivaizdus šios sporto šakos ir laisvalaikio praleidimo populiarumo įrodymas. „Pilnos miesto gatvės dviračių – ne tik kauniečių fizinio aktyvumo įrodymas, tai ir socialiai aktyvaus gyvenimo bei ekologiško mąstymo pavyzdys”, – laikinosios sostinės gyventojų aistra dviračiams žavisi Kauno dviračių maratono ‘2013 pagrindinio rėmėjo Kauno „Akropolio” valdytoja Daiva Dankšienė. – Siekdami, kad meilė dviračiui būtų ugdoma nuo pat mažų dienų, nusprendėme šiųmetinį maratoną pradėti vaikų dviračių varžybomis”.
Mažųjų lenktynės suteiks galimybę vaikams ne tik įsiūbuoti tradicinį miesto renginį, bet ir laimėti pagrindinį prizą – dviratį. Beje, šis maratonas išskirtinis tuo, kad vaikams net nebūtina turėti savo dviračių. Juos, kaip ir būtiniausias apsaugos priemones – šalmus, mažiesiems dalyviams suteiks renginio organizatoriai. O tų vaikučių, kuriems šįkart nepavyks laimėti pagrindinio prizo, laukia kiti malonūs siurprizai ir saldžios dovanos.
Vaikų dviračių lenktynės vyks gegužės 11 d. nuo 12 val. prekybos centro „Akropolis” viduje, Griunvaldo alėjoje. Varžybose dalyvauti kviečiami 2-9 metų mažyliai. Tėveliai savo atžalas gali užregistruoti Kauno „Akropolio” arba „Sportland” facebook‘o puslapiuose iki gegužės 10 dienos.

Gegužės 12 d., sekmadienį, 10 val. 30 min. Kauno „Akropolis” kviečia ir į tradicinį, trečius metus vyksiantį, Kauno dviračių maratoną. Maratone kviečiami dalyvauti ne tik įgudę sportininkai, bet visi turintys bei mylintys dviračius. Juk svarbiausias šio maratono tikslas ne laimėti, o dalyvauti.

DAUGIAU