Trakai – Kalėdų Senelių sostinė

Trakai – Kalėdų Senelių sostinė

Nuo senų laikų garsėjančioje daugiakultūriškumu, legendinės Trakų salos pilies fone, nuostabios gamtos lopšyje apsilankys Kalėdų seneliai iš Suomijos, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos. Jie susitiks su mūsų seneliu Kalėda, pasidalins savo šalių Kalėdų šventimo tradicijomis su dideliais ir mažais vaikučiais, tėveliais, mamytėm, seneliais!

 

Nuo gruodžio 9 d. iki sausio 8 d. savaitgaliais gražioje trobelėje priešais Trakų salos pilį Jūsų lauks vis kitos šalies Kalėdų senelis su būriu šaunių draugų. Jie seks Kalėdų pasakas, koncertuos meno kolektyvai, veiks kalėdinė mugė, vyks nuotaikingi konkursai, rungtys, žaidimai, visi norintys galės išbandyti savo jėgas sportinėse rungtyse bei varžybose. Žiemos popietes galėsite praleisti su gera muzika nuo klasikos iki džiazo įvairiose Trakų miesto koncertinėse erdvėse.

 

Tikros Kalėdų tradicijos, tikros emocijos ir tikras skonis vienoje vietoje!

 

O kad visą tai įamžintumėte ir pasidalintumėte įspūdžiais su artimaisiais nuo gruodžio 8 d. veiks specialius Kalėdų ir Naujųjų metų paštas! Kiekvienas apsilankęs turės nepakartojamą progą įsigyti originalų atviruką, pažymėti jį vieninteliu Lietuvoje Trakų Kalėdų senelių sostinės antspaudu ir išsiųsti jį artimiesiems. Prisiminsime senas geras laiškų rašymo tradicijas. Paprastas simbolis, kuris sušildo kiekvieno širdį.

 

Kviečiame visus kiekvieną gruodžio savaitgalį 8-9, 15-16, 22-23 ir 29-31 dienomis, ir nuo sausio 1 iki 6 dienos kiekvieną dieną. Susitikimų vieta – apžvalgos aikštelė priešais Trakų salos pilį (Karaimų 53A).

 

Daugiau informacijos: www.trakai-visit.lt

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2012 gruodžio 08 11:00 2012 gruodžio 15 11:00 2012 gruodžio 22 11:00 2012 gruodžio 29 11:00