Trečiadieniais „Artistuose“ vyks protų skerdynės

Trečiadieniais „Artistuose“ vyks protų skerdynės

Vilniaus klube „Artistai” šiuo metu yra atnaujinamas protmūšis. Įdiegus agresyvų žinojimą, priešininkų klaidinimą garsiai šūkaujant neteisingus atsakymus ir patyčias dėl neišsilavinimo, ši protų mankšta tampa ne tiesiog protmūšiu, o protų skerdynėmis.

Naujasis protmūšio vedėjas Karolis Jachimavičius, kuris žinojo hipsterius dar iki tol, kai hipsterizmas buvo kieta, sako, kad protų skerdynės skirtos kovai prieš tamsuomenės tamsą.

„Kiekvieną dieną būriai tamsuomenės kankina Lietuvą. Jie nežino valstybių sostinių, JAV valstijų, serialų, futbolininkų ir kodėl Einsteinas pasakė „Oscaras Wilde’as – vidutiniškas, bet geriau dar niekas nepavarė.” Mes, vikipedijų klajūnai ir enciklopedijų valkatos, turim tai pakeisti! Protmūšis užgrūdina, protmūšis suartina, nuo protmūšio būna didelės smegenys ir visi nori jas pačiupinėt. Po protų skerdynių išeisim į gatves ir kiekvienas netikėlis tamsuolis pasigailės nežinojęs, kad vienintelis pašokti negalintis žinduolis yra dramblys! Mes jiems pasakysim!”, – skeryčiojasi Jachimavičius.

Žurnalistas skelbia, kad šie žinojimo be taisyklių mačai yra skirti apsiskaičiusiems ir kitiems nepaprastiems žmonėms.
„Protų skerdynės yra sugalvotos tiems, kurie yra susiurbę tiek informacijos, kad daugiau nebetelpa. Persiskaičiusiems žmonėms, kurie viską žino, bet niekas to nevertina. Nepaprastiems žmonėms. Dažnai kalbame apie paprastą žmogų, tačiau paprastu žmogumi besirūpinantis nepaprastas žmogus lieka pamirštas ir apleistas. Galbūt jis irgi turi ką pasakyti – paklausykime jo atsakymų”, -rymodamas ant delno kalba proto žokėjus Jachimavičius.

Dalyvaudamas protmūšiuose Karolis Jachimavičius vidutiniškai laimi tris apeliacijas dėl atsakymų per vienerias varžybas
Protų skerdynės trečiadieniais „Artistuose” vyksta nuo 19 val., laimėtojai gauna materialių gėrybių, apdovanojamos pirmos trys vietos. Po protų skerdynių vyksta apsikeitimas judesiukais šokių aikštelėje.

 

DAUGIAU