Tribute to Jessie J

Tribute to Jessie J

DURYS: 19val.
KONCERTO PRADŽIA: 20:30
STILIUS: POP/ R’N’B/ SOUL
BILIETO KAINA: 15lt/ su Daily Card 15 % nuolaida. Bilietai parduodami renginio dieną.

—————————-
Charizmatiškosios Jessie J dainos skambės iš Dagnos Kondratavičiūtės lūpų

Kovo 7 -ąją klube „Tamsta” skambės ryškios britų dainininkės ir dainų kūrėjos Jessie J dainos, kurias perdainuos talentinga jauna atlikėja Dagna Kondratavičiūtė.

Daugybės tarptautinių konkursų laureatė pasirodžiusi ne tik gimtojoje Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Italijoje, Vokietijoje, Makedonijoje bei Bulgarijoje drauge su profesionalių muzikantų grupe dovanos gražiausias Jessie J dainas.

Renginio metu D.Kondratavičiūtei akomponuos keturi muzikantai ir pritars dvi vokalistės. Klavišiniais ir saksofonu gros Liutauras Janušaitis, bosine gitara – Domas Žostautas, gitara – Andrius Murencevas, o būgnais – Jonas Lengvinas. „Koncerte skambėsiančios aranžuotės yra iš paskutinio Jessie J koncerto „iTunes” festivalyje bei pačių muzikantų kurtos repeticijų metu”, – sakė atlikėja.

Pasak Dagnos, Jessie J programą ji pasirinko dėl simpatijų ir pagarbos atlikėjai bei jos kūrybai. „Ji tiesiog man patinka, patinka jos dainos, elgesys scenoje, vokalinė technika, sklindanti charizma, charakteris, raiška. Ji tiesiog kitokia, savita. Daugelis sako, kad esu panaši į šią dainininkę išoriškai, tačiau, manau, panašumo turime ir muzikine prasme. Mums abiems patinka gyvi, akustiniai pasirodymai, patinka ieškoti įdomesnės atlikimo technikos, patinka improvizuoti”, – šypsojosi mergina.

D.Kondratavičiūtė žadėjo, kad projekto „Tribute To Jessie J” klausytojai neabejotinai patirs daugybę teigiamų emocijų, jus nuo scenos sklindančią energiją ir mėgausis žinomais hitais bei smagiu vakaru.

Beje, 22-ejų Dagna teigia pradėjusi dainuoti nuo pat mažens ir nepaliaujanti iki šiol. „Su publika

susitikdavome įvairiuose miestų renginiuose, muzikiniuose festivaliuose, klubuose. Maždaug prieš pusantrų metų pradėjau savarankišką solinę karjerą. Jau esu išleidusi kelias savo dainas („Tonight‘s Amazing”, „Music”, „For your Love”), kurias groja tiek Lietuvos, tiek užsienio radijo stotys. Taip pat publikai pristatau ir akustinę programą kartu su gitaristu Andriumi Murencevu”, – apie savo patirtį pasakojo mergina.

————————–

 

Staliukų rezervavimas telefonais: 8 (5-2)124498, 8 611 56496, 8 698 36121 arba el. paštu [email protected]

Staliukų rezervavimas nemokamas. Rezervacijos laikomos iki 20:00val

DAUGIAU