Trys nepakartojami akustiniai vakarai

Trys nepakartojami akustiniai vakarai

Liepos 13-15 dienomis Girulių bibliotekoje – bendruomenės namuose (Šlaito g. 10A, tel. 8-46 313438) Jūsų laukia trys nepakartojami akustiniai vakarai „600 metrų nuo jūros”. Tai naujas Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir asociacijos „Dpoezija” bendras projektas.
Liepos 13 d. 18 val. klasikinių bardų Jono Baltoko ir Alvydo Stalaučinskio dueto „Gerąja prasme”koncertas. Kartais trankiai, kartais lyriškai, bet visada jautriai, paprastai ir įsimintinai. 

Muzikinė grupė „Gerąja prasme” susibūrė 2016 m. Klaipėdoje. Grupės muzikinis stilius – dainuojamoji poezija, bardiška daina, country, folk, rock.

Liepos 14 d. 18 val. Giruliuose koncertuos grupė „Pramanai” (Vilnius), kuri gros bliuzą, roką ir jautrias akustines balades. Grupės nariai: Mykolas Jokubauskas – vokalas, gitara, dainų rašymas; Laurynas Vaitulevičius – gitara, aranžuotės; Gediminas Stankevičius – būgnai, perkusija, aranžuotės. 
„Pramanai” susikūrė 2014 metų liepos mėnesį Vilniuje. Jie atlieka autorines, lietuviškas dainas, kuriose jungiasi roko, bliuzo, kantri, pop, fanko, džiazo bei psichodelinės muzikos stiliai, o tekstai kalba apie šiuolaikinio jauno žmogaus filosofiją bei patirtis.
Grupė grojo dainuojamosios poezijos festivalyje „Senamiesčio Žiogas” Kaune, „Purpurinis vakaras” Anykščiuose, „Šaltinis 2015″ Raseiniuose, „Nibiru” Sidabrave, „Iš širdies į širdį” Šalčininkuose ir t.t.
Autoriniai koncertai: Žvejų baras (Klaipėda), La Birra Pub (Vilnius), Artistai (Vilnius), Galerija „Elysium” (Vilnius), Loftas (Vilnius), Aula (Vilnius), Brodvėjus (Vilnius) ir t.t.

Liepos 15 d. 18 val. scenos senbuvis, aksominio balso ir neužmirštamų dainų autorius Giedrius Vaškys (Tauragė) atliks savo ir žinomų poetų tekstais sukurtas dainas.
„Kai groju, išeinu iš realaus pasaulio. Aš nebūnu čia. Būnu dainose. Išeinu į savo pasaulį. Jis toks, kokį išgirsite mano dainose. Sunku tą būseną nusakyti žodžiais. Lengviau ją išdainuoti”, – sako Giedrius.
„Man dar liko” – pirmoji autorinė Giedriaus Vaškio kompaktinė plokštelė (2015 m.). Tiesa, prieš daugelį metų radijo stotyse skambėjusios jo ir Tauragės grupės „NOX” atliekamos dainos „Sudužo laivas” ir „Elegantiškai sninga” tąsyk tapo G.Vaškio vizitine kortele. Tačiau atlikėjas santūriai vertina savo pirmuosius bandymus profesionaliojoje scenoje. Kur kas svaresnis ir brandesnis yra 2015 m. išleistas albumas. Ir tai – ne pabaiga. Tai tik nauja pradžia. Giedriaus gyvenimas sklidinas muzikos ir pačių gražiausių poezijos tekstų. Viską norisi išdainuoti.
Liepos 15-osios vakarą jums skambės dainos, sukurtos pagal Donaldo Kajoko, Marijaus Budraičio, Jurgio Kunčino, Ilzės Butkutės ir kitų poetų eiles.

Projektą „Kultūros edukacija pajūryje vaikams ir suaugusiems” finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

„Pėdink į Girulius 2016″ renginiai

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2016 liepos 13 18:00 2016 liepos 14 18:00 2016 liepos 15 18:00