“Trys paršiukai”, rež. J. Šciuckij

“Trys paršiukai”, rež. J. Šciuckij

Režisierius – J. Ščiuckis

Dailininkas – K. Vaičiulis

Kompozitorius – R. Januševičius

Vaidina – S. Juzėnienė, J.Miciūnaitė – Jasiulienė, A. Kuriakina,

O. Kazarinas, E.Karoblytė, R. Zutkienė, M. Klementjevas, J. Muliaučius, J. Žiogaitė

 

Spektaklis suteikia malonią galimybę ne tik gardžiai pakvatoti, bet švelniai, atsargiai, neįkyriai padeda atpažinti savąsias silpnybes: galbūt staiga įsiplieskiantį pyktį, o gal – kvailą užsispyrimą, kai tyčia nepaisai protingo patarimo; pasipūtimą, nes neabejoji, kad išmintingesnių už tave tiesiog negali būti; arba visų blogybių pradininką pavydą, o gal atsakomybės stygių, ar tiesiog perdėtą pasitikėjimą savomis jėgomis, kai ambicijos sutrukdo kreiptis pagalbos…
Režisieriaus padedamas jaunas ir talentingas teatro „Menas” aktorių kolektyvas sukūrė savitus bei patrauklius paršelių personažus. Net kraupusis (pasakose jis visuomet toks) vilkas Robkė – anaiptol ne išbadėjęs skerdikas, o romantiškos sielos miško klajūnas, traukiantis širdį virkdančias dainas.
Gerumu alsuojančio spektaklio herojai tiesiog dar kartą primins seniai žinomas, deja, vis pamirštamas, todėl kaskart labiau branginamas vertybes: tikrą draugystę, nesavanaudišką pagalbą, pagarbą ir meilę tiems, kurie šalia. „Trys paršiukai” teatro scenoje skleisis gilia išmintimi: nevalia menkinti į save nepanašių, tyčiotis iš to, ko nesupranti. O negandas ir netgi pavojus lengviau įveikti tuomet, kai vyrauja darna ir susiklausymas.

 

Trukmė 75 min.

 

 

DAUGIAU