TURISTINĖS LENKTYNĖS, kurių prizas – KRUIZAS į Stokholmą 4 asm.

TURISTINĖS LENKTYNĖS, kurių prizas – KRUIZAS į Stokholmą 4 asm.

Dėmėsio iššūkių, naujovių ir adrenalino išsiilgę žmonės – “TURISTINĖS LENKTYNĖS” jau čia! 🙂

INFORMACIJA DALYVIAMS:

– Komandą sudaro nedaugiau kaip 4 nariai. (vienas automobilis)
– “Turistinių lenktinių” tikslas – teisingai įvykdyti visas užduotis.
– Atliekant užduotis galite naudotis visomis įmanomonis priemonėmis (navigacija, intrenetas, žemėlapis, draugų pagalba ir kt.).
– Jūsų dalyvavimas neįmanomas be geros nuotaikos ir svarbiausia – telefono su kamera.
– Turistautojai rinksis Didlaukio g. 92, kavinėje “CRISPY” Vilniuje kovo 5 d., 10 val.
– Sudarinėdami užduotis atsižvelgėme į tai, kad mieste vyks “Kaziuko mugė”, taigi dalyviams atliekant užduotis jos bus išvengta.
– Renginys turėtų vykti iki 17h, tačiau viskas priklausys nuo to kaip sparčiai komandoms seksis vygdyti užduotis. Vėliau sugrįžus visiems į finišo vietą bus suskaičiuoti rezultatai, bei įteikti prizai. O vakare visų lauks afterparty.
– REGISTRUOTIS į renginį kviečiame ČIA: [email protected]

Kyla klausimas, kas tai yra? Kur vyks? Kaip vyks? Kokios taisyklės? Kur startas? Kiek kainuos? Ar bus apdovanojimai? Ar bus afterparty?

Viskas nuo pradžių:

Tai aktyviems žmonėms skirtas renginys.

Renginio tikslas – puikiai praleistas laikas, nuotaikingas bei smagus pasivažinėjimas, o gal net lenktyniavimas proto ribose po Vilnių, susipažinimas su lankomiausiomis ir įdomiausiomis vietomis, įvairių užduočių atlikimas, tam tikrų vietų suradimas, mįslių įspėjimas ir kt.

Komanda – automobilis, ją gali sudaryti 1-4 asmenys, tad Jūsų pasirinkimas, keli žmogeliukai būsite. Nepilnamečiai gali dalyvauti tik kartu su savo tėvais.

Maršrutams ir užduočių atlikimui galima bus naudotis įvairiomis priemonėmis: žemėlapiai, navigacija, internetas, telefonas, draugų pagalba, kt.

Kaina – 20 € komandai.

REGISTRUOTIS į renginį kviečiame ČIA: [email protected]

Privaloma turėti: gerą nuotaiką, fotografuojantį telefoną ir prieigą prie interneto.

Svarbiausias renginio aspektas – saugumas kelyje. Greitis nėra pagrindinis rodiklis. Dėmesys bus į užduočių atlikimą, koordinačių, nuorodų suradimą, staigmenų paragavimą, kūrybiškumo įjungimą ir kitus veiksnius. 

Bus ir bonus taškų! 😉

PAGRINDINIS LENKTYNIŲ PRIZAS – KRUIZAS į Stokholmą 4 asmenims, labai gera motyvacija pakovoti dėl pirmos vietos. Kiti dalyviai taip pat nebus pamiršti, Jūsų laukia malonios staigmenos bei vakare vyksiantis afterparty kurio metu ir įvertinsime Jūsų dienos darbus.

REGISTRUOTIS į renginį kviečiame ČIA: [email protected]
DAUGIAU INFOhttps://www.facebook.com/events/191278647896927/

Iki susitikimo!
Laukiame Tavęs ir Tavo draugų!

DAUGIAU