Ugnies Rūmai su grupe RONDO |10.31|

Ugnies Rūmai su grupe RONDO |10.31|

Tik kartą metuose, tik per Halloween‘o naktį, Brodvėjaus Pubo lankytojai gali pamatyti tikrąjį šio klubo interjerą ir padarus gyvenančius ten. Mat, kaip jau ne naujiena, keturis mistinius gaisrus atlaikiusios sienos neliko vienišos. Istorija byloja, kad spalio 31 išvakarėse, saulei besileidžiat, žmonės manė, kad netrukus turi pasirodyti mirtis ir ligos. Buvo užkuriami laužai, turėję nuvyti blogas dvasias ir apginti žmones nuo negandų. O ar esate matę ar girdėję dar vieną vietą be Brodvėjaus Pub‘o , kuri ugnį mylėtų labiausiai? Mums karštis tinka, tinka ir degėsių kvapas, o ar išdrįsite Jūs įžengti ten? ;))
Šių metų spalio 31 dieną, suteikiame Jums galimybę apsilankyti šiuose Ugnies Rūmuose, kur tikrai išgirsite praeities aidus, gali būti, kad pro Jus pravažiuos berniukas ant triratuko ir nusijuoks, turbūt ir prie durų pasitiks jau seniai dingusios moters vėlė !!
Esame garantuoti, kad antros tokios vietos, kaip Brodvėjaus UGNIES RŪMAI, niekur nerasite. Ar nebijosi nudegti ir pasinersi į šią kelionę kartu su ne tik dvasiomis įstrigusiomis tarp kelių pasaulių, bet ir su grupe RONDO, kuri būtent šitam vakarui paruošė tokį pasirodymą, kad ant Jūsų kūno neliks nė vieno nepašiurpusio lopinėlio.

DAUGIAU