unikali paskaita apie muzikos poveikį žmogui.

unikali paskaita apie muzikos poveikį žmogui.

Ši tema aktuali nuo neatmenamų laikų. Dar senovės Egipte, vėliau Romos ar Graikijos Imperijose žyniai tam tikra muzika gydydavo žmones. O šiuolaikiniai moksliniai tyrimai mums nuolat įrodo, kad muzika gali būti ne tik malonus laisvalaikio užsiėmimas, bet ir psichologinės bei dvasinės pagalbos šaltinis. 

Garsai turi ypatingą įtaką mūsų sveikatai, nusiteikimui bei gerai nuotaikai, o ypač muzikinių garsų bei ritmo sukeliamos vibracijos valdo mūsų emocijas, protą, mintis ar netgi keičia nuotaiką. Bet kokia skirtinga muzika skirtingu būdu veikia mūsų sąmonę, todėl įtakoja ir mūsų elgesį bei jautrumą gyvenime. 

Muzikos klausymo meno paskaitos metu jūs būsite:
• supažindinami su įvairių stilių, epochų bei skirtingų žanrų kūriniais, 
• patyrinėsite daugialypį muzikos poveikį žmogui, žmogaus organizmui, 
• bei sužinosite kaip klausyti muzikos taip, kad jos teigiamas poveikis būtų maksimalus. 

Muzikos klausymo meno paskaitą ves smuikininkė, emocinio intelekto lavinimo instruktorė Agnė Doveikaitė. Agnė yra tarptautinių konkursų laureatė, kvalifikuota meno licenciatė, įvairių tarptautinių projektų, kaip “Kremerata Baltica” ir “Orchestra Ensemble Kanazawa” dalyvė, dueto “Duo Together” įkūrėja, “Moters Magijos Mokyklos” konsultantė bei asistentė, moterų bendravimo klubo “Femina Manija” Vilniuje organizatorė. 

Paskaitos trukmė: 1,5 val. 

Paskaitos kaina: 10 €.  

Muzikos klausymo meno paskaita vyks gegužės 23 d. 11 val. Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės). 

Registruotis prašome el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta)

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU