Union of Blues LT/PL

Union of Blues LT/PL

Projektas BLUES UNION (LT/PL) buvo sukurtas su mintimis apie „Suwałki Blues Festival 2010″. Keletas metų bendradarbiavimo tarp muzikantų iš Suvalkų ir iš Vilniaus paskatino juos sukurti bendrą bliuzo projektą. Tai trys profesionalus muzikantai, kurie pristato savo kūrybos kompozicijas ir bliuzo standartus savos interpretacijos ir įdomių pojūčių bliuzo frazės.

Virgis Jutas- vienas iš geriausių gitaristų ir vokalistų Lietuvoje. Grupės „Blues makers” lyderis, kuriai yra jau 20metų , yra išleidęs  6 CD plokšteles. 1998-1998m  Vasaros maratono Festivalyje B.M. pripažinta geriausia Bliuzo grupė Lietuvoje , 2002m. Nacionalinio radijo klausytojai albumą ,, Užburtame Rate” išrenka geriausiu roko nominacijoje. 

Aleksandr Belkin – gitara, vokalas, lūpinė armonikėlė, grupės “The Road Band” lyderis. Grojo pirmoje Lietuvoje bliuzo grupėje Hilda Blues Band. Su šia grupe koncertavo daugelyje Europos valstybėse. Aleksandr Belkin taip pat dalyvauja daugelyje muzikinių projektų kartu su Lietuvos ir užsienio atlikėjais. Parašė ir išleido knygą „Trumpa džiazo istorijos apžvalga”. 2003 metais festivalyje „Bliuzo naktys” gavo „Auksinė styga” apdovanojimą.

Bogdan Topolski – gitara. Dalyvauja daugybėje muzikinių projektų (blues, rock, folk), bendradarbiauja su muzikantais iš JAV, Norvegijos, Lietuvos, paskutiniu metu groja projekte Flesh Creep. Dirba European Blues Union (www.bluesyou.com), jau keturis metus yra meniniu direktoriumi „Suwałki Blues Festival”.

DAUGIAU