Urban Camping Vilnius@Pilaitė

Urban Camping [email protected]ė

Kai žmonės nevyksta stovyklauti, stovykla atvyksta pas juos – moderni miestietiška stovyklavimo interpretacija URBAN CAMPING VILNIUS kviečia pramogauti jūsų kieme

Liepos 27 d. (trečiadienį), nuo 17 val. Pilaitės bendruomenė ir jos bičiuliai kviečiami į pirmąjį Urban Camping Vilnius šalia Beepart centro Pilaitėje

Urban Camping Vilnius ragina pramogauti savo kieme ir žada pasirūpinti improvizuota stovyklaviete, stovyklautojų skrandžiais ir pramogomis. Jums tereikia pasirūpinti kompanija ir gera nuotaika.

Beepart centras Pilaitėje pasirinktas neatsitiktinai, tai vieta, kuri siekia „būti dalimi” visuomenės traukos centro, sudrumsti „miegamojo rajono” kultūrinį ir socialinį štilių. Urban Camping Vilnius, taip pat, nori paįvairinti jūsų kaimynystės gyvenimą, burdama bendruomenę ir atveždama pramogas į jūsų kiemą.

Tad trečiadienį po darbų grįždami namo, negalvokite, ką ruošite vakarienei – prisijunkite prie Urban Camping @Beepart. Stovyklautojų meniu rūpinsis skirtingi maisto vagonėliai, žadantys daugiau nei kareivišką košę ant laužo.

Urban Camping Vilnius komanda ruošia miesto stovyklavietę ir rengia pramogas jums.

Programa*:
– Vakariene besirūpinantys skirtingi maisto vagonėliai
– Jauki stovyklavietės interpretacija su muzika, šviesomis ir užsiėmimais jums ir jūsų mažiesiems
– Jūs ir jūsų kaimynai, spinduliuojantys gera nuotaika

* programą pildysime staigmenomis jums

Beepart Pilaitė (Smalinės ir Vydūno g. sankirta) | liepos 27 d. (trečiadienis) | nuo 17 val.

Stovyklavimo naujienas sekite čia: https://www.facebook.com/Urban-Camping-Vilnius
Prie Beepart Pilaitė bendruomenės prisijunkite čia: https://www.facebook.com/BeePilaite

DAUGIAU