Užsiėmimai suaugusiems “Pasakiškas laiškas”

Užsiėmimai suaugusiems “Pasakiškas laiškas”

VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” ir Pasakų dirbtuvės Permainų vėjas”  kviečia į užsiėmimus suaugusiems “Pasakiškas laiškas”

Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo mėnesio du kartus per mėnesį – kas antrą sekmadienį, nuo 15 iki 18 val.

Dviejų užsiėmimų kaina – 100 Lt/mėn. (1 užsiėmimo kaina – 50Lt ).

Ar Jums kada nors teko rašyti savo vaikui laišką? O Jūs patys kada nors gavote laišką iš pasakininko arba pasakiško personažo? O galėtumėte įsivaizduoti, ką gali jausti vaikas, kuris reguliariai gauna laiškus iš pasakiško herojaus arba burtininko, pasakininko? Jei jus sudomino šitie klausimai – šie užsiėmimai skirti Jums!

Registracija jau vyksta!

Pirmojo susitikimo metu Jūs tapsite pasakininkais (t.y. leisite sau laisvai fantazuoti) ir sukurti pasaką sau. Antrojo susitikimo metu  Jūs kursite ir rašysite pasakišką laišką vaikui.  Kuriamos pasakos, pasakų personažų, stebuklų  kūrybos dėka, Jūs harmonizuosite save o kurdami pasakišką laišką savo vaikui pasakų pagalba, Jūs turėsite puikią galimybę personažo vardu perduoti jam savo išmintį, žinojimą ir net pamokymą – vaizdžiai ir be priekaištų paaiškinti,  kas yra gerai, o kas blogai. 

Užsiėmimų metu susipažinsite su:

– Pasakų terapijos metodais

– Pasakų kūrimo metodais

– Darbo su pasakomis metodais

Užsiėmimų lietuvių kalba pradžia – rugsėjo 15 d.

Užsiėmimų rusų kalba pradžia – rugsėjo 22 d.

  

Vieta: SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA, Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės) – www.pazinimassaviraiska.lt

 

Mūsų rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

 

Registruotis galima:
El.p.: [email protected]

Tel. pasiteirauti: 868444109 (Dainora) , 860420485 (Asta)

 

Trumpai apie pasakų dirbtuvės autorių

Jeigu mano oficialus išsilavinimas baigus mokyklą galėtų kalbėti, tai greičiausiai jis prabiltų taip:

– Baigiau Maskvos ekonomikos lingvistikos institutą, Psichologijos fakultetą. Čia įsigijau psichologo ir psichologijos dėstytojo diplomą. Baigiau psichologinio konsultavimo specializaciją.

– Maskvos kognityvinio konsultavimo institute baigiau bazinę kognityvinio orientacinio konsultavimo programą.

– Tarptautiniame praktinės psichologijos „Integracija” centre ( Maskva) baigiau bazinę simbolių dramos kvalifikacijosjos kėlimo programą.

– Tarptautiniame biznio institute (Vilnius) baigiau tris NLP kvalifikacijos kėlimo kursus.

– Baigiau Reiki sistemos (energetinis gydymas) tris praktinius kursus pagal gydytojo Mikao Usui metodą (Japonija) ir gavau meistro – gydytojo vardą.

Visa tai yra savęs, žmonių, pasaulio, visatos pažinimo mano įrankių dalis.

Tačiau, sukūrusi pirmąją pasaką – aš pajutau palengvėjimą. Kai sukūriau antrąją – pajutau harmoniją ir ramybę. Trečiąją – pradėjau suprasti stebuklingą pasakų pasaulį. Šis pažinimo procesas be galo ir be krašto, nes pasakų pasaulis beribis.

Kiekvienas žmogus turi daug galimybių, jėgų, energijos, resursų, kūrybingumo, drąsos, spontaniškumo, patiklumo, grožio, meilės ir kitų lobių. Kiekvieno viduje yra visuma, kuri nedaloma į „taip” ir „ne”, nėra „blogai” ir „gerai”. Savo visumos suvokimas atveria kažką naujo, kitas galimybes, kitą savęs, supančio pasaulio matymą. Man žmogus – tai nesibaigiančių turtų sala. Šiuo požiūriu labai įdomu nagrinėti pasaulį ir viską, kas yra jame. Kad galėčiau žmogui parodyti jo vidinę planetą ir pradėčiau lobių paiešką, aš naudoju visus savo įrankius. Dirbdama  su džiaugsmu aptinku naujus įrankius – tai vidinės kito žmogaus erdvės dovanos.

Linkiu visiems svarbiausių ir gerų permainų,

 

Viktorija Grigorjeva

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 rugsėjo 15 15:00 2013 rugsėjo 29 15:00 2013 spalio 13 15:00 2013 spalio 27 15:00