Užsiėmimas “Mano gyvenimo ratas – mandala”

Užsiėmimas “Mano gyvenimo ratas – mandala”

Gegužės 26 d., 11 val. kviečiame į kūrybinį – praktinį – patyriminį užsiėmimą „Mano Gyvenimo Ratas – Mandala”. Užsiėmimas skirtas suaugusiems ir vaikams nuo 7 m. 
Mandalos kūrimas – tai džiaugsmingas ir nesudėtingas kūrybinis procesas. Beje, tai puiki atsipalaidavimo priemonė. Norint sukurti Mandalą, didelių mokslų nereikia – reikia tiesiog leisti piešiniui kurtis savaime. Mandalas galima kurti vienam arba grupėje. 

GRUPINĖS MANDALOS PASKIRTIS: Labai įdomi patirtis yra piešti poroje arba kurti grupės – šeimos Mandalą. Tokia Mandala yra puikus šeimos, draugų, net darbo partnerių santykių atspindys, tuo pačiu – tai puikus būdas šiuos tarpusavio santykius stiprinti.

ASMENINĖS MANDALOS PASKIRTIS: Asmeninės Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei.

Kviečiame dalyvauti!
Atvykus į užsiėmimą, galėsite nuspręsti, ar kursite grupinę, ar asmeninę Mandalą, taip pat galėsite nuspręsti, ar kursite Mandalą ant popieriaus ar ant drobės. Pasibaigus užsiėmimui, su savimi išsinešite ne tik smagią nuotaiką, bet ir puikų, savitą, pačių sukurtą kūrinį – Mandalą. 

Užsiėmimo laikas: gegužės 26 d. (sekmadienis), 11 val.
Užsiėmimo trukmė: 3 val.
Užsiėmimo vieta: Vytenio g. 10, Vilnius. Atskiras įėjimas iš kiemo pusės.
Užsiėmimo kaina: 40 Lt (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Dalyvių skaičius ribotas! Būtina registracija iš anksto!
Prašome registruotis: el.p. [email protected] 
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta)
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Atskiras įėjimas iš kiemo pusės. 
Daugiau informacijos apie studiją: www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU