Užsiėmimas moterims “Neprivalau atleisti!”

Užsiėmimas moterims “Neprivalau atleisti!”

Užsiėmimas moterims “Neprivalau atleisti!”

 

Maža mergaitė buvo skriaudžiama, kad suvalgytų nemėgstamą žuvienę. Kita mergaitė buvo alkoholikės dukra ir jai teko pamatyti kas yra alkoholiko namų siaubas. Trečioji augo išvis be tėvų, valdiškoje įstaigoje.
Visas internetas ir pasaulis aplinkui šaukia, kad privalai atleisti, kad tai buvo tavo sielos treniruotė ir kad tėvai elgėsi kaip mokėjo geriausiai. Pati save žudai, juk pati geri nuodus ir tikiesi, kad blogiau bus tam, kuris įskaudino. O ir šiaip mes patys esam atsakingi už savo gyvenimą, o jis pats mums nieko neskolingas… Ar tai gali sumažinti tą skausmą, kurį išgyvenai?

Pati didžiausia kvailystė: atstumti žmogaus jausmus (pyktį, nusivylimą, nuoskaudą) ir patarti ką jam geriau daryti (atleisk!).

Iš tikrųjų atleidimas ateina etapais:
Pirmiausia žmogus turi išgyventi tą siaubą, išgyventi visus jausmus, suvokti kad tai, kas su juo įvyko yra neteisinga. Suprasti, kad žmogus to tikrai nenusipelnė. Įsitikinti, kad kiti negali peržengti jo ribų.
Antra, žmogus turi suvokti kokias nesąmoningas išvadas po įsiskaudinimo padarė.
Trečia, iškelti tas išvadas ir paklausti savęs, ar jos teisingos?
Ketvirta, padaryti teisingas išvadas.
Penkta, išsiaiškinti kas yra ateidimas ir kokia nuoskaudos prasmė.
Šešta, nuspręsti, ar jau atėjo laikas atleisti, ar jau viskas išgyventa, ar jau visos teisingos išvados, kurios mane apsaugos, padarytos.

Kviečiu eiti šią kelionę su manimi, Vaiva Truncyte, su ta, kuri buvo nelauktas vaikas, su ta, kuri buvo tvirkinta vaikystėje, su ta, kurios mama buvo alkoholikė, su ta, kurios pravardė buvo pudelis ir kurios niekas negynė. Su ta, kuri atsitiesė, kuri pamilo gyvenimą, kuri klysta, kuri sau atleidžia.

Investicija į visiškai kitokią atleidimo kelionę yra 3 eur už užsiėmimą. Užsiėmimų bus 4. Prisijungti galite bet kuriame etape.

Susitikime dalyvauja 6-8 moterys, todėl būtina registracija tel. 8 609 98 442 arba el. paštu [email protected].

Galima atvykti su vaikais, su kuriais bus auklė (jei pranešite iš anksto).

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2017 spalio 03 18:30 2017 spalio 10 18:30 2017 spalio 17 18:30