Užsiėmimų ciklas “Ribų išplėtimas”

Užsiėmimų ciklas “Ribų išplėtimas”

Jau vien terminas „ribojantys įsitikinimai” leidžia suprasti, jog kalba bus apie įsitikinimus, kurie mus riboja. Tai neginčijamos tiesos (nors atidžiau paanalizavus, nelabai logiškos tos tiesos… 🙂 ), kuriomis net nesusimąstydami grindžiame savo gyvenimą. Kadangi šie įsitikinimai riboti, tai ir gyvenimo, grįsto jais, siūlomos galimybės taip pat tampa ribotomis… 

Ribojančių įsitikinimų turime kiekvienas, juos labai sunku savyje pastebėti. Panašiai kaip suaugęs nebe susimąsto, kaip rašant jo ranka turi vedžioti raides, lygiai taip pat nesusimąstydami, „autopilotu” veikiame tik siauroje galimybių erdvėje, įrėmintoje ir apribotoje mūsų pačių susikurtų įsitikinimų. 

Kaip atrodo šie įsitikinimai? Ogi labai kasdieniškai ir paprastai:
Reikia dar su savim padirbėti.
Per daug gerai, kad būtų tiesa.
Mano lėta medžiagų apykaita, todėl negaliu numesti svorio.
Jei pats savimi nepasirūpinsi, niekas kitas nepasirūpins.
Reikia daug dirbti, kad užsidirbtum – pinigai ant medžių neauga.
Viskas turi būti sąžininga ir teisinga.
Negaliu būti laimingas, kai šalia kiti kenčia…

Sąrašą galima būtų tęsti ir tęsti…

Tad ir pratęskime praktinių-patyriminių užsiėmimų ciklo „Ribų išplėtimas” metu liepos 12, 14, 26, 28 d. 

Praktiniai-patyriminiai užsiėmimai „Ribų išplėtimas” yra grįsti emocinės laisvės technika. 

Emocinės laisvės technika veikia sveikatos ir gerovės problemų priežastis, efektyviai pašalina kūno reakcijas į stresą. Šią techniką 1979 m. atrado psichoterapeutas dr. Rodžeris Kalahanas. Emocinės laisvės technika – tai modifikuota poveikio terapija, šiuolaikinė psichologija puikiame derinyje su Rytų medicina. Emocinės laisvės technikos metu, baksnojant tam tikrus meridianų taškus tam tikra seka, ne tik sustabdoma stresinė organizmo reakcija, bet, kai baksnojimo metu galvojama apie skaudžius įvykius, negatyvias patirtis, dar ir perprogramuojama limbinė sistema. Kitaip tariant, taikant emocinės laisvės techniką, perprogramuojamos nesąmoningos reakcijos, kylančios iš pasąmonėje įsirašiusių programų. 

Užsiėmimų metu rašysime (pasiimkite sąsiuvinį), analizuosime, dalinsimės, klausysimės vieni kitų. Taikydami emocinės laisvės techniką saugiai pažvelgsime į savo pačių susikurtas ribas. Bus užduodami namų darbai, vyks namų darbų rezultatų aptarimai. Užsiėmimų metu ne tik išspręsite bent kai kurias savo nuolat pasikartojančias problemas, arba bent jau atrasite tų problemų šaknis, bet ir išmoksite savarankiškai naudotis emocinės laisvės technika.

Užsiėmimai vyks nedidelėje uždaroje grupėje. Dirbant grupėje, besiklausant kitų grupės narių išgyvenimų ir fiksuojant savo viduje kylantį rezonansą į kitų patirtis ir išgyvenimus, galima efektyviai ir greitai transformuoti platesnį spektrą negatyvių emocijų, nei dirbant individualiai. 

Užsiėmimų trukmė: ~3 val. (pirmo susitikimo trukmė 3-4 val.), nuo 18 val. Iki 21 val.

Užsiėmimų kaina: 45 eur. 

Užsiėmimų vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės. 
www.pazinimassaviraiska.lt

Apie emocinės laisvės techniką sužinoti ir ją išbandyti galite pasižiūrėjusios šiuos Astos video: https://www.youtube.com/playlist?list=PLbfWzeOW_Xt10FbnOEtdmO3yEFM_EauSR 
O čia rasite kelias audio meditacijas: https://soundcloud.com/arcana-siddhi-devi-dasi

Užsiėmimų ciklo vadovė: Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://www.astaivaskeviciute.weebly.com/ 
Asta taip pat yra Reiki Meistrė – Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas psichinei, emocinei bei fizinei žmogaus sveikatai atstatyti.

Registracija el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta)

Registracija bus patvirtinta gavus 10 Eur išankstinį pavedimą. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti grynais pinigais, kai atvyksite į seminarą.

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU