V.V.Landsbergio ir V.Leistrumo koncertas Motinos dienai

V.V.Landsbergio ir V.Leistrumo koncertas Motinos dienai

V. V. Landsbergis ir V. Leistrumas kviečia į koncertą Motinos dienai

Sugrįžęs pavasaris dovanoja vieną gražiausių metų švenčių – Motinos dieną. Ta proga Taujėnų dvaras kartu su geros muzikos ekspertais „Bardai LT“ paruošė gražią muzikinę dovaną visoms Mamoms – Vytauto V. Landsbergio bei Vytauto Leistrumo koncertinę programą „Meilios dainos visoms Mamoms“, į kurią kviečia 2017 metų gegužės 17 dieną, 16 valandą.

Bendrus muzikinius pradėję rengti režisierius, rašytojas, bardas Vytautas V.Landsbergis bei aktorius Vytautas Leistrumas skaičiuoja dar tik pirmus koncertinius metus dviese. Pirmąkart programą pristatys ir Taujėnų dvare. Surinkę gražiausias Vytauto V.Landsbergio dainas, papildę kompozitoriaus Romo Lileikio kūriniais, įterpę gražiųjų romansų ir meilių lietuvių liaudies dainų – du menininkai žadą ypatingą šventinį koncertą visoms Mamoms, kurį papildys naujausios V.V.Landsbergio smagios ištraukos iš knygos „Rudnosiuko istorijos II“ bei literatūriniai pasižaidimai. O skambesio įvairovę žada Vytautas Leistrumas, kurio rankose violončelė prabyla gražiausiais sąskambiais.

Šventinis pavakarys visoms Mamoms Taujėnų dvare ir dviejų dalių koncertinė programa taps puikiausia dovana Motinos dienos proga.

Bilietus platina www.bilietai.lt bei Taujėnų dvaras
Informacija tel. 867223266 arba el.paštu koncertai@bardai.lt
www.bardai.lt
Bilietų rezervavimas Taujėnų dvare: +370 684 65298

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
– 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU