Vaido dažasvydis Panevėžyje

Vaido dažasvydis Panevėžyje

Aktyvus ir kupinas azarto laisvalaikis gryname ore padės pajusti kovotojo dvasią ir linksmai praleisti laiką! Dovanokite azartišką kovą su priešininkais ir savimi pačiu!

Dėl sąžiningumo ir dalyvių saugumo, žaidimą prižiūrės teisėjas. Esant grupei, paslaugos teikėjas gali atvykti ir į pasirinktą vietą.

 

Atvykusiems žaidimo metu bus suteikti:

•            dažasvydžio kamuoliukai;

•            dažasvydžio ginklai (Tipmann);

•            apsauginiai rūbai, pirštinės ir apsauginės kaukės su dvigubu stiklu (jeigu yra poreikis, paslaugos teikėjas suteiks ir apsauginę liemenę).

Papildomos naudos:

·       nemokama parkavimo aikštelė;

·       nemokama pavėsinė;

·       tualetas;

·       laužavietė su malkomis.

Įsigijus kuponą, galėsite pasirinkti iš trijų siūlomų poligonų žaidimų organizavimui:

1.       Daugiau skirtas vaikams, nes juos galime vizualiai matyti žaidžiančius. Tai poligonas ant šienaujamos pievelės iš didelių padangų, medinių užtvarų ir namelių su šaudymo bokšteliais. Šis poligonas puikiai tinka ir suaugusiems. Prie jo rasite: WC, pavėsinę, stalą, šašlykinę, rietuvę malkų. Antra pavėsinė statoma su atskira šašlykine. Taip pat žaidėjams galima užsisakyti rusišką pirtelę su dideliu prieškambariu ir dideliu tvenkiniu, be miegamųjų vietų.

Adresas: Miežiškių seniūnija, Pučekų kaimas (10 km nuo Panevėžio riboženklio, senu Vilniaus keliu link Raguvos).

2.       Poligonas su retintu augalotu mišku ir jame esančiais pastatais. Skirtas daugiau suaugusiems, bet galima ir vaikams su tėvų priežiūra. Šalia jo rasite didelį stalą su sėdimosiomis vietomis, laužavietę su malkomis, WC. Netoli – švariausia upė maudynėms Lietuvoje.

Adresas: Paliūniškio seniūnija, Vynsodės viensėdis, kitaip vienkiemis (10 km nuo Panevėžio riboženklio, Kupiškio link).

3.       Poligonas skirtas fanatikams ar natūralistams. Tai natūralus miškas – pušynas su augančiomis eglutėmis, senomis duobėmis puikiai tinkantis papildomam maskavimuisi. Šalia šio poligono rasite labai didelę ir talpią pavėsinę su stalu ir suolais, laužavietę su malkomis, WC. Galima užsisakyti mobilią pirtį ar mobilų kubilą.

Adresas: Paliūniškio seniūnija, Žaliosios giria.

Į visus poligonus vykstama kartu susitikus sutartoje vietoje. Nuvykus – žaidėjai perrengiami, pravedamas instruktažas, išdalinama įranga, pravedami komanduojami ir instruktoriaus stebimi žaidimai.

DAUGIAU