Vaidos Druskytės paroda “Tas sidabrinis Jos gyvenimas”

Vaidos Druskytės paroda “Tas sidabrinis Jos gyvenimas”

Sidabrinės mintys
Sidabriniai sapnai
Sidabrinis noras gyventi

Nuo gegužės 4 dienos Kauno senamiestyje meno galerijoje „Kauno vartai“ Rotušės a. 29 atidaroma personalinė juvelyrės Vaidos Druskytės autorinių papuošalų paroda
„TAS SIDABRINIS JOS GYVENIMAS“.

Antrą dešimtmetį papuošalus kurianti autorė parodoje pristato labai skirtingus papuošalus,
tačiau visus juos jungia profesionalus atlikimas, estetiškumas ir moteriškas jausmingumas.
Vaidos papuošalai be galo moteriški tiek kruopščia technika ir dėmesiu detalėms, tiek emociniu krūviu, tiek tematika. Vis drąsiau profesionaliose juvelyrės rankose sidabre suskamba ne tik gamtos, bet ir egzistenciniai bei istoriniai motyvai.
Stebina ir žavi juvelyrės gebėjimas tradicinę estetinę bei funkcinę papuošalų paskirtį derinti su jausmų ir egzistencinių minčių materializacija. Parodoje eksponuojami darbai įrodo, kad ir tradicinė juvelyrika gali būti savita ir originali, kupina menininko perteiktos dvasinės energijos ir minties.
Vaidos Druskytės papuošalai – tai tikra sidabro „poezija“, profesionaliai surimuota subrendusios, ieškančios, grožiui ir idėjai jautrios menininkės.

„ Esu laiminga, galėdama papuošti moterį auskarais ar apyranke – tuo pačiu plačia šypsena ir pasitikėjimu savimi- dėl to tikrai verta dirbti…“ (Juvelyrė Vaida Druskytė)

Paroda veiks iki birželio 15 dienos. Galerija atidaryta nuo 9 iki 20 val., savaitgaliais – iki 18 val.

DAUGIAU