Vaikams. Gediminas ir Ainis Storpirščiai „Tarakonas iš vaikystės“

Vaikams. Gediminas ir Ainis Storpirščiai „Tarakonas iš vaikystės“

RENGINYS IŠ LAPKRIČIO 15 DIENOS 13:00 VAL. PERKELIAMAS Į KOVO 21 DIENĄ 12:00 VAL. IR VĖL NUKELTAS Į LAPKRIČIO 7 DIENĄ. Bilietai perkeltiems renginiams galios tie patys, jų keisti nereikia. jei netinka nauja renginio data, jums reikia kreiptis į renginio organizatorių el. paštu [email protected] ir jums bus suteiktas kuponas.

Gediminas ir Ainis Storpirščiai surengs nuotaikingą koncertą vaikams ,,Tarakonas iš vaikystės“

Praėjo lygiai 25 metai nuo pirmosios Gedimino ir Ainio Storpirščių muzikinės kasetės „Tarakonas iš vaikystės“ išleidimo. Talentingas šeimyninis muzikinis duetas nusprendė šią sukaktį paminėti skambiai ir žaismingai, ir ne bet kur, o Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje. 

2020 m. Lapkričio 15 d. 13 val. į pašėlusiai smagų koncertą mažieji klausytojai kviečiami kartu su tėveliais. „Užaugo kelios kartos klausytojų, o ir mes patys pakitome ūgiu, gyvenimiška ir muzikine patirtimi ar plaukų spalva, – sako G. Storpirštis, – pirmieji klausytojai jau susilaukė savo vaikų ir vis dažniau kreipiasi į mus, prašydami būtent šių dainų, kurias ir paruošime koncertui“.

Perleista kompaktinė plokštelė yra simboliškai dedikuojama „Vaikui, kuris kažkada buvo užaugęs“ (pasak A. de Sent Egziuperi), tad, neabejotinai, ir šiame koncerte kiekvienas gaus po bilietą į vaikystę, kur pajus „Gėlės ir vėjo“ kvapus, susitiks su mielais personažais: Pūkuotuku, išgelbėjusiu draugus nuo pavojaus, Ragana, kuri mėgsta kepti pyragus, Kiaule, susiruošusia į Paryžių, ir daugybe kitų spalvingų veikėjų.

Dainuojantys aktoriai kviečia kartu paišdykauti nuotaikingoje muzikinėje kelionėje su „Tarakonu iš vaikystės“, kurios metu primins, kad „jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams“.

Bilietų kainos: 8 Eur, 10 Eur ir 12 Eur

Bilietus platina TIKETA ir 1 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo į salę. 

DAUGIAU