Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai

Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai

Kviečiame tėvus ir vaikų ugdymo specialistus į teorinį-praktinį lektorės Viktorijos Grigorjevos seminarą „Vaiko agresija: priežastys, prevencijos ir korekcijos metodai”

Seminaras vyks:
2019 m. kovo 31 d. nuo 10.30 iki 15.00 val. Vilniuje, Laisvės pr. 58.
2019 m. balandžio 13 d. nuo 11.00 iki 15.30 val. Kaune, Raguvos g. 7.
Seminaro teorinės dalies temos:
Kas yra agresija? Agresijos rūšys. Vaikų konfliktai. Agresijos požymiai. Vaiko agresijos priežastys. Kaip elgtis su agresyviu vaiku? Kaip koreguoti agresyvų vaiko elgesį? “Agresyvūs” žaidimai: kam, kada ir kaip? Nuo įtampos iki agresijos – vienas žingsnis. Žaidimų terapija pykčio prevencijai. Vaikų kandžiojimosi priežastys. Kaip formuoti vaikui saugumo įgūdžius. Emocijų ir savikontrolės abėcėlė.
Darbas su jausmais. Konstruktyvių bendravimo įgūdžių formavimas, kritikos, pralaimėjimo priėmimas.
Seminaro praktinės dalies metu žaisime įtampą ir pyktį mažinančius žaidimus, mokysimės kontroliuoti savo ir vaikų neigiamas emocijas.
Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, 8 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, besidominti angelų terapija ir ją taikanti savo darbe, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.
Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, pažymėjimai (akredituoti). Arbata ir sausainiais vaišiname. Seminaro kaina – 35 eur. Registracija patvirtinama pervedus 15 eur. avansinį mokestį. Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas-faktūras.
Registruokitės paspaudę šią nuorodą:
https://tevuakademija.com/registracijos-forma/
Rekvizitai apmokėjimui : VšĮ “Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643
Informacija el. paštu spalvumiestas@gmail.com, tel. 8698 22309.

DAUGIAU