Vaikų gimtadieniai Raganiukės teatre

Vaikų gimtadieniai Raganiukės teatre

Švęskite gimtadienį su Raganiuke ir jos pasakų personažais.

Tai neužmirštama šventė!

Gimtadienio švenčių programos pritaikytos  pagal amžiaus grupę:Švenčių programos:

1. TRYS PARŠIUKAI – teatralizuota interaktyvi gimtadienio programa, kurią veda vaikų pamėgti personažai. Šios šventės metu vaikai ir jų tėveliai kartu su aktoriais sukuria magišką trijų paršiukų pasaulį, susitinka su Linksmuoliu Vilku ir visi kartu pamoko Vilką būti geru, mylėti paršiukus ir būti darbščiam. Programos metu gimtadienio svečiai įtraukiami į veiksmą ir kartu vaidina su aktoriais. Spektaklio tris paršiukus įkūnijantys vaikai pasijus tikrais aktoriais, nes statys namukus, jodinės arkliuku, nugalės nedorėlį Vilką – prisilies prie teatro magijos. Žiūrovai taip pat neliks pasyviais reginio stebėtojais, nes viso spektaklio metu savo patarimais padės paršeliams.

2. RAUDONKEPURAITĖ IR VILKAS – Teatralizuota interaktyvi gimtadienio programa, kurią veda vaikų pamėgti personažai. Šios šventės metu vaikai ir jų tėveliai kartu su aktoriais sukuria magišką Raudonkepuraitės nuotykių pasaulį, susitinka su Gudruoliu Vilku, žvitria Senele, Drąsiu Medžiotoju, Rūpestinga Mamyte.  Programos metu gimtadienio svečiai įtraukiami į veiksmą ir kartu vaidina su aktoriais minėtus personažus. Spektaklio režisieriaus Peliuko Miciaus improvizacijos iš juoko išvers iš koto visus .

Finalinis kiekvienos šventės akcentas- šviečiantis gimtadienio tortas, kurį įteiks pats Mikė Pukuotukas.

Gimtadienio šventė gali vykti:1.Raganiukės teatre ( Stanevičiaus 24, Vilnius)teatro foje veikianti kavinukė Smaližių Kertelė nudžiugins gausiu meniu , skirtu, ne tik mažiems bet ir dideliems. Įvairūs gėrimai, saldumynai, sumuštiniai, picos. Taip pat yra galimybė užsisakyti norimus gaminius.

Raganiukės teatro kavinukė ‘‘Smaližių kertelė‘‘.

 KERTELĖS meniu naujiena: Specialus gimtadienio komplektas.Gardžioji Karlsono kakava, Raudonkepuraitės pyragėliai, Besmegenio ledai, saldumynai arba pasirinktinai kiti užkandžiai.

( Pastaba – Smaližių Kertelė veikia pagal  išankstinį susitarimą)

Daugiau info www.raganiuke.lt: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152619246841501.1073741844.170192806500&type=3

2.Bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje

Raganiukės teatro personažai, susikrovę į magišką lagaminą būtiniausias dekoracijas, atkeliaus pas jūs į svečius ir sukurs tikrą šventę Jūsų erdvėje.

NORĖDAMI UŽSISAKYTI GIMTADIENIO ŠVENTĘ, UŽPILDYKITE ANKETĄ. Ją rasite mūsų internetinėje svetainėje: http://www.raganiuke.lt/?Element=SendMailMessage&FormType=3

Registracija telefonu 867097832, arba el.paštu [email protected];[email protected]

Jeigu Raganiukė Niukė pasiklys tarp laiškų ir neatsakys, skambinkite visais varpais numeriu – 867097832 J
Daugiau info- www.raganiuke.lt

 

Raganiukės teatras ( Stanevičiaus 24, Vilnius)
Gimtadienio jubiliatui ir svečiams atsivers magiškas Raganiukės Niukės ir jos pasakų personažų pasaulis kupinas spalvų, muzikos ir truputėlis magijos. Teatras Vaikams sukuria pasaulį!

DAUGIAU