Vaikų ir kūdikių sporto bei šokių šventė

Vaikų ir kūdikių sporto bei šokių šventė

Sekmadienį vyks vaikų ir kūdikių sporto bei šokių mokslo metų uždarymo šventė!

Renginio pradžia 10val. ryte, restorane „Jachtklubas”

https://www.facebook.com/events/1849737935250496/

http://restoranaskaunejachtklubas.lt/

Studijos mažieji sportininkai ir šokėjai su nekantrumu laukia studijos sezono uždarymo šventės, kad savo artimiesiems ir kitiems svečiams parodytų, ko išmoko aktyviai šokdami ir sportuodami visus šiuos metus. Savo pasirodymus parengė 3-6 metukų balerinos, 5-6 metukų karate berniukai, 2-3 metukų laisvo stiliaus šokėjėliai 🙂 O taip pat ir patys mažiausieji kūdikėliai, kurie savo įgūdžius demonstruos ropojimo varžybose!!

Studijos ,,Keberiokštukas” vaikučiai ir treneriai dovanoja šiuos pasirodymus ir kviečia visus naujus draugus susipažinti su senbuviais bei smagiai praleisti laiką!

Renginį vainikuos ir mažuosius atlikėjus sveikins šou baleto su ugnimi trupė ,,Ugnies valdovai” bei dovanos savo ugningą pasirodymą 🙂 🙂 🙂

Patys drąsiausieji naujieji draugai bus pakviesti prisijungti prie baigiamojo visos studijos finalinio šokio, kuris labai linksmas, suteikia daug gerų emocijų. Lengvai įsimenama choreografija leidžia pasijusti kolektyvo nariu bei pademosntruoti išmoktus žingsnelius visos vasaros metu bet kuriame vakarėlyje!!

Laukiame visų labai labai!!!

Keberiokštukas

DAUGIAU