Vaikų kampelis

Vaikų kampelis

Gegužės 24-26 dienomis „Undinės“ kiemelyje (Jonavos g. 40) vyks kasmetinė Kauno dienoms skirta šventė „VAIKŲ KAMPELIS“, kuri bus kupina vaikams ir jų tėveliams skirtų nemokamų renginių bei smagių atrakcijų.

Šventės programoje numatyta daugybė renginių, prie kurių prisidėjo keletas aktyvių organizacijų. Penktadienio vakarą Kauno A. Martinaičio dailės mokyklos moksleiviai šalia „Undinės“ kurs žaidimų labirintą, o prie jų prisijungti kvies visus norinčius.

Šeštadienis itin gausus renginių. Visų pirma, žiūrovai galės išvysti neįtikėtiną reginį – vienoje vietoje daugybę šachmatais bežaidžiančių ir tarpusavyje besivaržančių vaikučių. Tai „Darželinukų ir pradinukų šachmatų turnyras“, kurį rengia Kauno šachmatų federacija ir kurio metu numatomas dalyvaujančių vaikų skaičius net apie 100.

Tuo pat metu visi vaikučiai bus kviečiami į linksmas „Vėjų fėjos“ kūrybines dirbtuvėles, kuriose drauge su pasakų personažais savo pačių rankutėmis galės susikurti žaismingą kūrybinį darbelį. Kūrybinės dirbtuvės vaikučių taip pat laukia ir sekmadienį, kur jie kartu pieš didžiulius piešinius.

Šeštadienio popietę taip pat numatytas šunų dresūros mokyklos “Reksas” pasirodymas. Žiūrovai galės išvysti parodomosios grupės bendro paklusnumo bei šou programas. Pasirodys visas būrys “Rekso” keturkojų mokinukų su savo šeimininkais ir, žinoma, žvaigždutės – Berno zenenhundas Kaprizas bei Šelti veislės kalytė Nikita. Šis duetas puikiai atlieka cirko elementus, žaidžia krepšinį, šokinėja per lanką, tvarkosi žaislus. Po jų ringo seks dogoterapijos pristatymas. Tai kol kas visiška naujiena Lietuvoje.

Visą savaitgalį prie „Undinės“ taip pat veiks didžiulių žaidimų aikštelė. Tai klasikiniai ir visiems žinomi žaidimai, tokie kaip šaškės, domino, sudoku ar kryžiukai-nuliukai, tik gerokai didesni nei mums įprasti originalūs variantai.

Taip pat visą savaitę (gegužės 20-26 d.) vaikučius džiugins vaikiški atrakcionai.

Pilna renginio programa:

 

Gegužės 20-26 d.

11:00-22:00 Atrakcionai vaikams

Gegužės 24 d.

17-18 h Žaidimų labirinto atidarymas

Gegužės 25 d.

11-16 Darželinukų ir pradinukų šachmatų turnyras

12-15 Kūrybinės dirbtuvės vaikams su pasakų personažais

15-17 Šunų dresūros mokyklos pasirodymas. Bendro paklusnumo, šou programos. Dogoterapija

11-22 Didžiulių žaidimų aikštelė, žaidimų labirintas 

Gegužės 26 d.

11-22 Didžiulių žaidimų aikštelė, žaidimų labirintas

13-15 Kūrybinės dirbtuvės vaikams

Lyjant lietui dauguma renginių persikels į „Undinės“ vidų.

Detali programa: www.undine.lt

DAUGIAU