Vakaras su žiniuone “Lūpos, kurias norisi bučiuoti”

Vakaras su žiniuone “Lūpos, kurias norisi bučiuoti”

Mielosios moterys ir smalsūs vyrai, kviečiame vasario 13 d. 18 val. susitikti jaukiam vakarui tema “Lūpos, kurias norisi bučiuoti :)” Vakaras bus su praktine dalimi – ypatingo lūpų balzamo gaminimas ir stebuklingas šukavimasis.

Registracija: https://studija.typeform.com/to/WIPB6L

Visi norime būti gražūs. Natūralios, iš mūsų aplinkoje augančių augalų pagamintos ir tobulai mums tinkančios grožio puoselėjimo priemonės – tai vienas iš kelių, kurį pasirinkus atrandame ne tik grožį, bet gerokai daugiau: džiaugsmą, laisvę, tikrumo pojūtį, pasitikėjimą…

Susitikimo metu kalbėsime apie veido bruožų išskirtinumą ir unikalumo rekšmę. Truputį patyrinėsime savo veido bruožus. Ką jie atskleidžia? Atkreipsime dėmesį į tai, ką norime pabrėžti, o ką pridengti. Aptarsime natūralias veido priežiūros priemones. Ar viskas visada visiems tinka?

Susipažinsite su nuostabiu masažu, kuris bėgant metams arba kai reikia skubiai pasigražinti labai praverčia. Kad galėtumėte pasipraktikuoti, turėkite švarų, minkštą plaukų šepetį (labiausiai tiktų medinis) arba švelnias medines šukas. Sužinosite daug paslaptingų dalykų apie šukavimąsi.

Praktinėje dalyje taip pat išmoksite gaminti ypatingą lūpų balzamą. Įminsite paslaptį, ką daryti, kad lūpos būtų tokios, kurias norisi bučiuoti… Balzamo parsinešite ir namo, taigi, galėsite pasipraktikuoti:)

Lektorė: Dalia Treigienė, nuostabių knygų apie augalus autorė, socialinių mokslų daktarė, lietuviškų augalų žiniuonė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo bei sveikatinimosi būdų propoguotoja, meditacijų ir teta gydymo sertifikuota praktikė.

Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygą „Lietuviškų augalų galios“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu, bei jos gaminių grožiui ir sveikatai: lietuviškų augalų hidrolatų, laukinės rožės kremo, valančios žolelių kaukės, jonažolių, kadagių, vingiorykščių aliejaus.

Renginio kaina: 12 eur.

Už seminarą sumokėti galėsite vietoje grynaisiais pinigais.

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/WIPB6L

Būsime dėkingi, jei pasikeitus planams apie tai mus iš anksto įspėsite.

Daugiau informacijos el.p. [email protected], tel. 8 604 20 485 (Asta)

Iki malonaus susitikimo!

DAUGIAU