Vakarienė su vyninių atstovu iš Ispanijos

Vakarienė su vyninių atstovu iš Ispanijos

Į Lietuvą atvyksta Ispanijos “Baron De Ley”  ir “El Coto de Rioja” vyninių atstovas Iñigo Echávarri. Jis pristatys 5 vynus, tarp kurių bus vienas iš geriausių paskutinių dešimtmečių Riocha regiono derlių nuo pat 1995 iki 2007 metų.Tad kviečiame į prabangią vakarienę su ypatingais ispaniško vyno derliais iš Riocha regiono bei vyninių atstovo pasakojimu.

Baron De Ley vyninė

BARÓN DE LEY tai vyninė, kurią 1985 metais sugalvojo ir įkūrė maža grupelė prestižinių Riocha regiono vyndarių. Jie nusprendė įgyvendinti tuo metu visiškai unikalų projektą suagomos kilmės vietos Riocha apeliacijoje – įkurti vyninę „Médoc châteaux” pavyzdžiu ir sudaryti visas sąlygas siekiant pagaminti aukščiausios kokybės vyną. Siekdami savo tikslo, BARÓN DE LEY įkūrėjai įsigijo „Imaz” nekilnojamo turto, Mendavia ribose, kairiajame Ebro upės krante. Tai išskirtinė vieta vynuogių auginimui, dėl klimato sąlygų ir ypatybių dirvožemio, kuriame vynuogėmis buvo užsodinta 90 hektarų. Vakarienės metu bus pateikiami du išskirtinių derlių vynai iš šios vyninės, kuri įsikūrusi Riocha Baja srityje.

El Coto de Rioja vyninė

Nepaisant to, kad  El Coto yra sąlyginai jauna vyninė (Bodega), šiuo metu ji yra viena iš D.O.Ca (saugomos kilmės vietos) vyndarių lyderių. El Coto vynui iš Riocha regiono nebuvo reikalingos jokios pardavimų ar viešųjų ryšių kampanijos, kad jis patylomis taptų Ispanijoje itin vertinamu crianza (orig. 2 metus, iš jų 12 mėn. ąžuole brandintas vynas). El Coto vynai statomi ant žymių restoranų stalų maždaug penkiasdešimtyje šalių. Vakarienės metu bus ragaujami trys išskirtinių derlių vynai iš El Coto de Rioja vyninės, kuri įsikūrusi Alta bei Alavesa srityse.

Kaina 99 Lt/asm. 10% nuolaida apmokėjus iki 03 01 d.
(5 ypatingi ispaniški vynai ir speciali „Daugirdo” virtuvės meistrų sukurta vakarienė bei vyninės svečio pasakojimas)

Nusipirkti bilietus galite keletu būdų:

  • Viešbutyje „Daugirdas” (T. Daugirdo g. 4, Kaune).
    Galite sumokėti grynais arba banko kortele. Išrašome sąskaitą.
  • Kauno Akropolio 1 a. informacijoje (Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaune). Atsiskaitymas grynais.
  • Dovanų kuponai internetu! Galite išsirašyti sąskaitą už pirktus kuponus po paslaugos suteikimo.
    (www.daugirdas.lt/dovanu-kuponai)
  • Pavedimu (pavedimo rekvizitus atsiunčiame el.paštu). Išrašome sąskaitą.

Daugiau informacijos:
Tel. (8 37) 301 561, 8 619 99 869, el. p. hotel@daugirdas.lt, www.daugirdas.lt

DAUGIAU