Vandens technikos varžybos V.Špiliauskui atminti

Vandens technikos varžybos V.Špiliauskui atminti

Vandens technikos varžybas Vygintui Špiliauskui atminti  

VGTU Turistų klubas Jus nori pakviesti į tradicines vandens technikos varžybas Vygintui Špiliauskui atminti! Susitinkame kovo 26-27 dienomis, prie Dūkštos upės.

Šiais metais varžybos vykdomos dvi dienas. Pirmoji skirta karkasinėms ir plastikinėms baidarėms, o antroji – pripučiamiems laiveliams. Startuojama kaip visada mišriose ir vyrų įgulose, komandinėje įskaitoje ( tik karkasinėmis baidarėmis ), bei atskirose vyrų ir moterų įskaitose plaukiant pripučiamais kajakais. Norime priminti, jog varžybos nėra įskaitinės ir skirtos turistiniam plaukimui, todėl trasoje gali būti gamtinių kliūčių.

Taip pat norėtume paprašyti, kad ketinantys dalyvauti užsiregistruotų iš anksto pateikdami savo vardą, pavardę ir kokiose laivų klasėse planuoja dalyvauti. Neužsiregistravusiems iš anksto taikomas papildomas 5lt mokestis.
Registruotis galite adresu: ieva.jazdauskaite@gmail.com Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą iki kovo 24d.

Daugiau informacijos organizatorių puslapyje www.turistas.vgtu.lt ir telefonais Ieva ( 8 611 83618 ), bei Danas ( 8 610 69660 ).Tikslenis stovyklavietės aprašymas bus kiek vėliau, o varžybų dieną kelias bus markiruotas.

Iki susitikimo prie upės!

DAUGIAU