VARANG NORD, DEODIUM, YOMI – 10 Years Of Battles Tour 2024 – Vilnius

VARANG NORD, DEODIUM, YOMI – 10 Years Of Battles Tour 2024 – Vilnius

Dešimtmetį švenčiantys “Varang Nord” grupės jubiliejų pasitiks su draugais koncerte Vilniuje
 
Grupė “Varang Nord” jau dešimtmetį muzikinėse kovose drebina Europos šalis ir jų miestus. Švęsdami savo 10 metų jubiliejų, jie skelbia pasirodymus Baltijos šalyse ir Lenkijoje – susitikime visi mūšio lauke! Koncerte Vilniuje prie jų jungsis ypatingas vakaro svečias, apie kurį organizatoriai žada pranešti artimiausiu metu.
 
“Varang Nord” yra folk metalo grupė iš šaltų Latvijos miškų. Jie derina atšiaurius death metalo rifus su epinėmis akordeono giesmėmis, sukurdami unikalų šiaurės pagoniškojo folk metalo derinį. Jų dainose šlovinami galingi istoriniai mūšiai, kruvina karių auka seniesiems Dievams ir linksma šiaurietiška puota su nesibaigiančiais bei nuolat putojančiais alaus bokalais. Nuo pat savo susibūrimo 2014 m. “Varang Nord” išleido keturis studijinius albumus: „Fire of the North“ (2014), „Master of the Forest“ (2015), „Call of Battle“ (2017) ir „Pārķiuņa Uomurs“ (2021). Gerbėjams puikiai pažįstami jų muzikiniai vaizdo klipai, per tą laikotarpį surengta daug pasirodymų visoje Europoje, įskaitant visus „European Black Pilgrimage Tour 2023“ koncertus su legendiniais “Batushka” ir “Arkona”. Iki šiol pagrindinis latvių kolektyvo laimėjimas, išgarsinęs jį visame pasaulyje, yra pergalė vieno didžiausių metalo muzikos festivalių “Wacken Open Air” (WOA) konkurse „Wacken Metal Battle“ 2019 metais. Ši pergalė ne tik atvėrė grupei solidžios įrašų studijos duris bei pelnė kvietimą 2022 m. groti  jau didelėje WOA scenoje, bet ir išgarsino mūsų kaimynus net už Europos ribų.
 
VARANG NORD – Parkiuna Uomurs (Official Music Video):
 
Kartu šiame ture scenoje pasirodys blackened death metalo projektas iš Rygos “Deodium”. Jo ištakos – 2009-ieji metai, kai vaikinai, nusprendę mokytis groti muzikos instrumentais, iškart sukūrė savo grupę. Jų kūrybos lyrinė tematika sukasi aplink „individą“ ir sąveiką su jo asmenybe, vidiniu pasauliu ir supančia aplinka. Dainų tekstuose mąstymo procesą papildo nuorodos į socialines, politines, psichologines ir religines temas.
 
Deodium – Vārdotājs (live @ Zobens un Lemess 2023):
 
Dar vienas turo dalyvis – labai netikėto skambesio japoniškojo folk metalo grupė “Yomi”. Jų dainose death/black metalo rifai derinami su tradicinėmis japonų melodijomis ir sąskambiais, pasakojančiais apie senovės istoriją, šlovingus mūšius ir mitinius Tekančios saulės šalies herojus.
 
YOMI – Kasagi (Music Video):

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: [email protected]

Durys: 18:30
Renginio trukmė: ~4:30 val.
Pertraukos: 3
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

DAUGIAU