VARNANAKTIS

VARNANAKTIS

Nepaprastas, nelengvas, netrumpas ir nekasdienis VARNANAKTIS – tai tamsiosios muzikos festivalis, į kurį suskridę varnos ir varnai tarsi feniksą iš pelenų budins seniai nematytas ir negirdėtas muzikos grupes. Ant scenos ropšis jau daug publikos apskridę:

M a n o J u o d o j i S e s u o
S a p r o p h y t e s
D a y s O f E c l i p s e
S r a i g ė s E f e k t a s
+ D J T o k i k u

Praėjo daugiau nei dvidešimtmetis, kai “Pačių blogiausių grupių” festivalyje nuskambėjo pirmosios grupės “Mano Juodoji Sesuo” dainos. Šiandien šie gotikinio roko ir dark wave atstovai iš Kauno jau yra įrašę 7 albumus ir sugroję ne vieną įsimintiną pasirodymą. Pasirodymas VARNANAKTYJE bus priežastis pirmajai grupės išvykai į Vilnių šiais metais.

Ypatingą 5 metų jubiliejaus programą VARNANAKTYJE pažada neseniai naują singlą “Memory Remains” išleidę “Days Of Eclipse”- grupė, kuri tamsą perrėžia ryškiais gitaros riff’ais, užpildo šaltais mechaniškais elektronikos garsais ir sušildo jausmingu moterišku vokalu.

Sunkiausią “Kablio” kampą VARNANAKTYJE, panašu, jog laikys 1998 metais savo muzikinę istoriją pradėję “Saprophytes”. Pastarieji gotikinį stilių interpretuoja “virindami” savo fūzus iš visos sveikatos.

Ir galiausiai… Neįpareigojantį instrumentinį spengsmą ausyse sukelianti psichodelinio roko, atkeliavusio iš kosmoso, grupė – “Sraigės Efektas” tikrai skoningai paįvairinsianti tamsią VARNANAKČIO atmosferą.

………………………
Taigi, balandžio 12 d., tikros varnos ir akyli varnai, krankiam ir lizdus sukam kultūros bare “Kablys”, kur vyraus maloniai pažįstami arba naujai atrastini tamsiosios muzikos šešėliai.

Durys 18.30 val.
Bilietas 15 Lt / prie įėjimo

DAUGIAU