free Vasario 16 – oji Istorinėje Prezidentūroje

Vasario 16 – oji Istorinėje Prezidentūroje

Vasario 16 -ąją, nuo 11 iki 17 val. istoriniai Prezidento rūmai Kaune – atviri ir nemokami visiems švenčiantiems lankytojams!

Muziejaus pirmame aukšte – paroda „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos (1918–1940 m.) įvykių“, kurioje puikiai atskleidžiamos visos tarpukario Lietuvos spalvos, o interaktyvūs edukaciniai žaidimai paverčia pažinimą smagia pramoga.

Antrame aukšte – Pasaulio lietuvių metams skirta paroda „Ypatinga dovana Lietuvai“, o Prezidento kabinetas ir Mažasis salonas kviečia pagalvoti apie sunkius sprendimus, kuriuos teko priimti visiems Prezidentams, dirbusiems šiuose rūmuose.

Nuo 11 iki 17 val. lankytojams, kurie mėgsta spręsti įvairius galvosūkius, bendrauti su žmonėmis, aktyviai padėti kurti šventinę nuotaiką, siūlome azartišką interaktyvų žaidimą. leisiantį išvysti dar daugiau Prezidento rūmų ir Laikinosios sostinės spalvų! Išmanusis telefonas, rašymo priemonė ir smalsumas pavers šią švente nepamirštama! O jei žvaigždės gerai sukris, tai laimėsite ir prizų.

Nuo 13 iki 15 val. Prezidento kabinete bus galima pamatyti savo pareigas atliekantį Prezidentą, kuris priiminės kviestinius svečius. Pas Prezidentą pakviesti net 8 asmenys su šeimomis ar draugais. Tai žmonės, kurie 2018-aisiais lankydamiesi parodoje „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos (1918–1940 m.) įvykių“ išreiškė norą susitikti puodelio arbatos būtent su Prezidentu A. Smetona.

Maloniai kviečiame švęsti kartu!

DAUGIAU