free Vasario 16 – oji Kauno kultūros centre

Vasario 16 – oji Kauno kultūros centre

Kauno kultūros centras kartu su Kauno miestu atsakingai ruošiasi vasario 16 – osios šventei ir kviečia šią svarbią datą minėti kartu!

– Vasario 14, 15 bei 16 dienomis – Kūrybinės dirbtuvės: Tapiserijos mozaika Lietuvai. Būtina registracija tel.: +370 612 15828

Dvi šventės – trys kūrybinės dirbtuvės.
Dėl meilės – vasario 14 d. 13:00 val.
Dėl meilės Jai – vasario 15 d. 16:00 val.
Dėl Jos – vasario 16 d. 13:00 val.

Stabtelk pajausti, ateik išausti savo meilę, jausmus, mintis Lietuvai, meilei, Jai…

Kauno kultūros centro tekstilės studijoje tęsiame Tapiserijos mozaikos Lietuvai kūrimą. Kviečiame visus – vyrus ir moteris, mažus ir vyresnius, su šeima, draugais ar bendraminčiais į kūrybines dirbtuves išausti savo mintis ir jausmus apie Lietuvą. Sudėję po dalelę tos Lietuvos, kurią nešiojamės savyje, kursime vieną didelę tapiseriją (pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas), atspindinčią mus visus.

– Vasario 16-ąją 15 val. – liaudiškų šokių kolektyvų koncertas “Vilčių nemunai”.

Esame tokia maža tauta, jog galėtume paskęsti tautų vandenyne, bet laikomės, iškylame ant bangos. Mes unikalūs ir įdomūs pasauliui, nes turime seniausią lietuvišką kalbą, tradicijas, etnokultūrą, puoselėjame tautinį meną. Neprarandame savasties, Lietuvos kultūros tapatumo, todėl didžiųjų švenčių proga su pasididžiavimu dėvime tautinį kostiumą. Vasario 16-tąją švęskime laisvę kartu, prasmingai, pinkime lietuvių liaudies šokių pynę su visų kartų šokėjais: vaikais, jaunimu, vyresniaisiais, pagyvenusiais – pasinerkime kartu į lietuvių kultūros ir tautiškumo gelmes!

Renginiai nemokami.

Daugiau informacijos apie mieste vyksiančius renginius:

http://www.kaunas.lt/renginiai/kaunas-svencia-vasario-16-aja/

DAUGIAU