VASAROS ATOSTOGOS BULGARIJOJE! TIK 20 EUR PRADINIS ĮNAŠAS!

VASAROS ATOSTOGOS BULGARIJOJE! TIK 20 EUR PRADINIS ĮNAŠAS!

 SVARBU:

Tai tik Jūsų kelionės pradinis įnašas! Įsigijus 20 EUR pradinio įnašo kuponą, būtinai susisiekite su šios kelionės  organizatoriais „Tiketa Tour“ ([email protected]  arba tel.: +370 5 207 80 70) dėl tolimesnės kelionės rezervacijos ir apmokėjimo eigos. Galutinis likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki kelionės pradžios.

Prieš mokėdami – susipažinkite su turizmo paslaugų teikimo sutartimi ČIA

Atostogauk 7 n. saulėtoje Bulgarijoje, BAIKAL 3* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“.

Aprašymas:

Poilsiaukite Saulėtame Krante – viename  populiariausiame Bulgarijos kurortų. 7n. atostogas Bulgarijoje jums organizuoja kelionių organizatorius „Tiketa Tour“. Kurortas įsikūręs pietinėje Juodosios jūros pakrantėje, netoli Nesebaro miesto ir maždaug apie 30 minučių nuo Burgaso oro uosto. 8 km ilgio krante besidriekiantis kurortas susideda iš daugybės paplūdimio viešbučių ir kompleksų, kuriuos jungia šurmuliuojanti parduotuvių, prekystalių, restoranų ir barų alėja. Saulei leidžiantis, Saulėtas Krantas atgyja su naktiniais klubais, barais, gyva muzika ir tradiciniais balkanų šokiais. Turizmo sezonas čia tęsiasi nuo gegužės iki spalio.

Atostogų datos:

Data: 2021.06.04 -> Kaina: 488 EUR/asm.

Data: 2021.07.02 -> Kaina: 542 EUR/asm.

Nurodytos kainos galioja apgyvendinimui 2 asmenims Standard tipo numeryje. Norint įsigyti kelionę vienam asmeniui numeryje ar daugiau nei 2 asmenims numeryje, prašome kreiptis [email protected] arba tel.: +370 5 207 80 70

Domina kiti pasiūlymai? Kreipkitės, [email protected]

Pasirinkus šias atostogas viešbutyje BAIKAL 3*  Jūsų laukia:

·       Netoli kurorto centro įsikūręs 3* viešbutis, mėgstantiems miesto šurmulį;

·       Viešbučio kompaktiškoje teritorijoje yra pagrindinis restoranas, 3 barai, 3 baseinai (yra skėčiai, gultai), parduotuvės ir grožio salonas (už papildomą mokestį), belaidis internetas (tam tikrose vietose). Sporto ir sveikatinimo mėgėjams yra stalo tenisas, treniruoklių salė, mini golfas (už papildomą mokestį), masažai (už papildomą mokestį). Mažiesiems poilsiautojams yra atskiras baseinas, žaidimų aikštelė bei vaikų klubas. Taip pat periodiškai viešbutis organizuoja pramoginius renginius.

·       Erdviuose viešbučio numeriuose yra centrinis oro kondicionierius, balkonas, dušas, plaukų džiovintuvas, mini šaldytuvas, belaidis internetas, virdulys. Seifą galite rasti registratūroje (už papildomą mokestį).

 

Viešbučio vieta: ~25 km iki Burgaso oro uosto, ~5 km iki Nesebaro kurorto centro, ~600 m iki Saulėto Kranto kurorto centro, ~150 m iki miesto smėlio  paplūdimio (skėčiai ir gultai už papildomą mokestį).

Į atostogų kainą įskaičiuota:

Skrydis (Vilnius – Burgarija – Vilnius)

Viešbučio kambarys

Pervežimas (oro uostas – viešbutis – oro uostas)

Kuro mokestis

Rankinis bagažas: iki 8 kg asmeniui

Registruojamas bagažas: iki 20 kg asmeniui

Kūdikiui: nemokamai vežimėlis

7 n. apgyvendinimas viešbučio kambaryje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu.

 

Į atostogų kainą neįskaičiuota:

·       Sveikatos draudimas

·       Ekskursijos

Pastabos:

·       Būtina išsankstinė registracija (tiketa@tiketatour.lt arba tel.: +370 5 207 80 70)

·       Įsigijusiems kuponą galioja turizmo paslaugų teikimo sutartis. https://tiketatour.lt/naudinga-informacija/paslaugu-teikimo-sutartis

·       Galutinis likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki kelionės pradžios;

·       Galimybė nemokamai keisti kelionės datą, jei pateikiamas teigiamas covid-19 testo rezultatas, likus ne mažiau kaip 48 val iki skrydžio;

·       Kelionei reikalingas PASAS (dokumentas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius po kelionės grįžimo)

DAUGIAU