Vasaros dailės pleneras ŽEMĖS GARSAI

Vasaros dailės pleneras ŽEMĖS GARSAI

Simono Dailės Studijos

KŪRYBINĖ STOVYKLA SUAUGUSIEMS

VASAROS DAILĖS PLENERAS

„ŽEMĖS GARSAI”

2013 m. liepos  22 – 27 d.

Mūsų dailės studija organizuoja jau trečiąjį vasaros plenerą suaugusiems.

Praėjusią vasarą mūsų dailės studijos pleneras “Žemės garsai” vyko nuostabioje vietoje – Paberžėje. Lydimi gražių prisiminimų, nusprendėme ir šiais metais organizuoti plenerą toje pačioje – stebuklingoje vietoje.

Jei domitės kūrybine veikla, Jums patinka gamta, mėgstate bendrauti, vadinasi ši kūrybinė stovykla – vasaros dailės pleneras – Jums!

Pleneras –  tai tapymas/piešimas  iš natūros gamtoje, vaizduojant matomus vaizdus ir perteikiant natūralias gamtos spalvas.

ŠIS PLENERAS SKIRTAS JUMS:

– Jei Jums patinka kūrybinė raiška, mėgstate piešti ir tapyti;

– Jei domitės dailininkų plenerine veikla bei svajojate piešti, tapyti, kurti gamtoje;

– Jei Jums patinka kūrybiškos atostogos smagioje, jaukioje, draugiškoje bendruomenėje;

– Šis pleneras skirtas Jums net jei galvojate, jog turite nepakankamai žinių, įgūdžių ar drąsos dailės srityje.

Plenero metu su mokytojų (dailininkų – profesionalų) pagalba pažinsite ne tik dailės technikų įvairovę, patirsite kūrybos džiaugsmą, bet ir sužinosite, kaip perspektyvos, spalvų maišymo pagalba perteikti gamtos grožį ar jos erdvę. Taip pat plenero metu vyks dailės saviraiškos užsiėmimai – džiaugsimės įvairiaspalviu kūrybiniu procesu ir tobulėsime be didelių pastangų.

Pleneras vyks ramioje gyvenvietėje – Paberžėje (Kėdainių raj.), prie Liaudės upės ir Nykio upelių santakos, 32 km į šiaurę nuo Kėdainių. Gyvenvietėje stovi medinė Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia (nuo 1859 m.). Šalia bažnyčios veikia 1863 m. sukilimo muziejus (buvusiame Šilingo dvare). Čia labai ilgą laiko dirbo ir gyveno Tėvas Stanislovas. Jis rūpinosi Paberžės aplinka, rinko paveikslus, dekoracijas, įkūrė muziejų. Ne be Tėvo Stanislovo pastangų Paberžė tapo svarbiu kultūrinės veiklos centru Kėdainių rajone.

TRUMPAI APIE PLENERĄ:

 • 5 dienas leisime ramiame, jaukiame ir gerą energetiką turinčiame gamtos prieglobstyje – Paberžėje.
  Kūrybiškai leisime laiką – vyks kūrybiniai / mokomieji dailės užsiėmimai nedidelėse grupėse.
  Užsiėmimų vadovai – kvalifikuoti savo srities specialistai.
  Gyvensime bendrame dideliame name. Su savimi reikia turėti pagalvę bei užvalkalus patalynei. Name yra virtuvėlė ir galimybė gamintis maistą patiems: yra viryklė, šaldytuvas su kamera, indai… Nepaisant to, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti! Pusryčiais turėsime pasirūpinti patys.
  Tualetas ir dušas – gretimame pastate, prie namo yra upelis ir šulinys.
  Turėsime puikų laisvalaikį gamtoje (maudynės upelyje, laužas, muziejaus lankymas…)
  Vietų skaičius ribotas!!!

  PLENERO STRUKTŪRA:

• Dalyviai – suaugę įvairių profesijų žmonės, mėgstantys piešti ir tapyti.
• Kūrybinis darbas vyks nedidelėse (7 žmonių grupelėse).
• Vyks piešimo, tapybos, akvarelės, dailės saviraiškos užsiėmimai.
• Plenero kaina: 560 Lt (įskaičiuotas apgyvendinimas, pietūs ir vakarienė, plenero programa, visi dailės užsiėmimai bei reikiamos priemonės dailės saviraiškos užsiėmimų metu).
• Su savimi reikia turėti dailės reikmenis: popieriaus arba drobių; dažų – tinka guašas, akrilas, aliejiniai dažai; akvarelę; teptukų; pastelę; paletę, jei turite – sulankstomą kėdę, molbertą arba „etiudniką”.

PLANUOKIME KŪRYBIŠKAS VASAROS ATOSTOGAS KARTU!

Kaip Tėvas Stanislovas mėgdavo sakyti: “Kas gyvenime svarbiausia? Išgyventi kuo daugiau laimingų akimirkų!”

 REGISTRACIJA JAU VYKSTA!!! Registruotis galite skambinant tel. nr.: 868468612 arba 868444109  bei siunčiant laišką el. paštu: [email protected]. Registracija bus patvirtinta grynaisiais arba pavedimu sumokėjus 50 % visos numatomos plenero sumos. Likusią sumos dalį galėsite sumokėti, kai atvyksite į plenerą.

DAUGIAU